hlavní stránka » Služby cestovní kanceláře, cestovní agentura

o CK Monoi

VÍME, CO DĚLÁME

Cestovní kancelář MONOЇ působí na českém trhu od r. 1996.

Původní nabídka byla exotická a převážně individuální. Byli jsme první, kdo v ČR začal nabízet Francouzskou Polynésii, odtud pochází i název naší CK (MONOЇ = tahitský olej podmanivé vůně).

Pravdou je, že exotika zůstává základem naší nabídky i dnes. V posledních letech jsme ji rozšířili i o Evropu. Nabízíme především širokou řadu tematických zájezdů šitých „na míru“ jednotlivcům, rodinám i skupinám. Plníme přání golfistů, vinařů gurmánů, sportovců všeho druhu, milovníků zaoceánských plaveb i cestovatelů na slovo vzatých.

MÁME ZKUŠENOSTI

Od počátku své existence jsme navázali těsnou spolupráci s významnými zahraničními tour operátory a s většinou z nich spolupracujeme dodnes. Paradoxem je, že tyto osobní vazby přinášejí v době neomezených technologií řadu výhod. Své místo mají samozřejmě i partneři noví, každoročně přicházející s nejrůznějšími nápady.

Pro většinu klientů zajišťujeme komplexní služby zahrnující letenky, vízové formality, pojištění, pobyt na místě (vč. služeb průvodců, půjčení auta, zajištění výletů, vstupů a dalších služeb).

Při tvorbě programů zohledňujeme vždy finanční požadavky klienta. Důraz klademe rovněž na informace před odjezdem – jsou komplexní a hlavně pravdivé.

V případě zájmu vždy vítáme osobní setkání.

MÁME NÁPADY

Vzhledem k tomu, že masová turistika není „náš šálek kávy“, je pro nás nejdůležitější člověk (originální jedinec) a jeho potřeby. V posledních letech jsme zjistili, že POTŘEBA = ZÁŽITEK.

A právě zážitkům přizpůsobujeme tvorbu našich programů. Pro představu několik příkladů:

Kulinářský trip s restaurací SaSaZu - temperamentní šéfkuchař Shahaf Shabtay Vás během 10 dní provede třemi asijskými zeměmi, kde jste vším, jen ne turistou.

Náš partner v Nepálu Vám ukáže nejen majestát Himalájí, ale i formu, jak podpořit místní komunity – každý výškový metr, který zde ujdete, udělá velkou radost Vám, a 0,25USD, který za tento metr zaplatíte, udělá zase obrovskou radost někomu z místních lidí.

Na Mauriciu mohou muži statečně vyrazit na ryby, ženy na tradiční masáž a děti na výlet s místním znalcem flory a fauny – u večeře si o tom můžete povídat.

Co je to Ájurvéda a jak je tato tradiční indická medicína spojená s jógou, meditací, zdravým jídlem, odpočinkem, ale i moderním životním stylem? Umí se tělo léčit samo? Odpovědí je jižní Indie – rádi zde doporučíme vhodné rezorty, kde najdete odpovědi na tyto otázky.

Při tvorbě všech našich programů se tedy snažíme uspokojit potřeby každého z Vás.
Osobní setkání či alespoň telefonický rozhovor je „povinný“.

MÁME VÝSLEDKY

Máme velkou radost z toho, že naši zákazníci plánují SVOJI dovolenou se SVOJÍ cestovní kanceláří. Mezi naše klienty patří významní lidé z řad lékařů, umělců, podnikatelů i členů managementu, stejně jako velké firmy, např. Hyundai, Mitsubishi, Optaglio, Omnipol, Dektrade, Marc Steel, Zapa Beton, Travelex a další. Budeme velmi rádi, pokud právě Vás budeme moci osobně přesvědčit o kvalitě našich služeb.

Tým CK Monoi