So Gologone Experience Hotel

****

Líbí se vám? Napište nám!
Jen kousek od města Oliena, podél pohoří Corrasi a údolí řeky Cedrino, se rozkládá autentický hotel Su Gologone Experience. Styl, kvalitní služby a originální kuchyně vám zaručí nezapomenutelný zážitek.

Informace o hotelu

Tento 4* butikový hotel, který se nachází ve venkovské oblasti Oliena ztělesňuje podstatu Sardinie. Prvotním záměrem z 60. let minulého století bylo vytvořit autentickou sardinskou restauraci s lokálními potravinami. Majitelé netušili, že jejich restaurace bude mít obrovský úspěch, tak se rozhodli otevřít malý rodinný hotel, který vyhoví přílivu turistů, kteří nechtěli poznávat jen krásné pláže.

V současnosti je hotel světově proslulý zejména díky výzdobě interiéru, k nimž patří významná díla sardinských umělců.
Kuchaři v ala carte restauraci připravují tvůrčím způsobem tradiční sardinskou kuchyni, která se vyznačuje hlavně sýry, vepřovým masem, těstovinami, olivovým olejem a výrazným vínem.

Součástí hotelu je i pekárna, kde můžete sledovat proces pečení. K dalším zážitkům patří lekce vaření, výtvarné a řemeslné kurzy, hodiny jógy nebo letní kino.

Všechny pokoje jsou jedinečné a ztělesňují bohaté umělecké tradice sardinské kultury. Ať už se jedná o originální umění, textil či řemeslný nábytek. V nabídce jsou standardní a deluxe pokoje, apartmá a apartmá Junior.

K dispozici je několik restaurací a barů, stejně jako bazén, wellness centrum, dětské hřiště, tenisový kurt a minigolf. Personál vám rád poradí výlety v okolí nebo doporučí nejbližší pláže.