Veranda Pointe Aux Biches****

Líbí se vám? Napište nám!
Neformální koncept ,,bosých nohou“ ve čtyřhvězdičkovém hotelu Veranda Pointe Aux Biches, umocňuje dovolenkovou atmosféru. Sundejte boty a procházejte se pískem po celou dobu pobytu!

Informace o hotelu

Hotel , který byl renovovaný ke konci roku 2015, je součástí řetězce Veranda Resorts, které spravují hotely Veranda Pointe aux Biches, Veranda Palmar Beach, Veranda Grand Baie a Veranda Paul et Virginie.

Poloha

Resort se nachází na severozápadě ostrova a nabízí ubytování v kreolském tropickém stylu s módními barvami. Je ideální pro páry (oddělená část hotelu tzv. Privilege), ale také pro rodiny s dětmi .

Ubytování

Resort nabízí  115 pokojů vč. rodinných pokojů s propojenými dětskými pokoji:
comfort pokojů: 33m2, ubytuje max 2 os.
superior pokoje: 43m2, ubytuje max 2 os. + 1 postýlka pro infanta
Rodinné pokoje: 43m2, ubytuje max 2 dospělé os. + 2děti (pelanda)
privilege pokojů: 33m2, nachází se v křídle Sandy Lane určeném pouze pro páry ubytuje max 2 dospělé os.

Všechny pokoje mají: vybavený balkon nebo terasu, klimatizaci, ventilátor, elektronický trezor, mini bar, věci na přípravu čaje a kávy, telefon, satelitní TV, vysoušeč vlasů a za příplatek připojení na internet.

K dispozici

Hotel se může pochlubit vlastním úsekem písečné pláže s wellness centrem Seven Colours. Součástí hotelu jsou také 2 restaurace (Sandy Lane Grill  podáva pokrmy z mořských plodů a restaurace Senses místní kreolské speciality formou bufetu), miniklub TIMOMO a bazén pro dospělé i pro děti.

Lze si připlatit all inclusive balíček. Resort také nabízí speciální benefity pro novomanžele.

Umístění hotelu