A.S. 1829 Hotel, Porto

****

PORTO

Líbí se vám? Napište nám!
A.S. 1829 Hotel se nachází mezi ulicemi Avenida dos Aliados a Ribeira, takže: stoupněte si na startovní čáru, připravit, pozor a za pár vteřin jste v centru dění! 

Informace o hotelu

Tento okouzlující hotel je výborným výchozím bodem pro objevování druhého největšího portugalského města. První dojem z interiérů? Jako byste se přenesli do 19. století a ocitli se v útulném, starobylém obchodu s papírem.

Umístění

Hotel se nachází na konci romantické pěší zóny na ulici Rua das Flores v Portu. Procházka k řece trvá deset minut. Nádraží São Bento a hlavní portská třída Avenida dos Aliados jsou vzdálené přibližně půl kilometru.

Ubytování

Ubytovat se zde můžete v jednom ze 41 pokojů s krásnými městskými výhledy. Pokoje jsou pohodlné a prostorné, klimatizované, zařízené v neutrálních barvách bílé a olivové. Díky originálním kouskům starožitného nábytku a vintage doplňkům má každý z pokojů svůj vlastní styl a charakter. K ubytování je možné si doobjednat snídani. V interiéru hotelu naleznete prostorné chodby potažené červeným kobercem, vitríny se starožitnými psacími stroji, starožitní nábytek i dobové fotografie.

Inspirace

Butikový hotel nese jméno po papírnictví, které bylo otevřeno v prostorách hotelu v roce 1829! Personál na recepci vítá hosty hotelu se sklenkou portského vína a seznamem cílů a atrakcí v dosahu ubytování. V hotelové restauraci Galeria do Largo si můžete pochutnat na výborné, tradiční portugalské kuchyni a personál vám ochotně poradí výtečnou kombinaci jídla a vína. Restaurace má velmi příjemnou atmosféru, velká okna a díky tomu úžasný výhled na dění na ulici. V bezprostředním okolí hotelu se nachází mnoho kaváren, restaurací a obchodů. Hotel nedisponuje barem, ale určitě se vám bude líbit stylové posezení před hotelem a pozorování okolí. Oblíbený drink v dobré společnosti před procházkou večerním Portem vám budeme závidět!

Umístění hotelu

Hotel se nachází na konci romantické pěší zóny na ulici Rua das Flores. Procházka k řece trvá deset minut. Nádraží São Bento a hlavní portská třída Avenida dos Aliados jsou vzdálené přibližně půl kilometru.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím