Abi d’Oru

*****

Sardinie

Líbí se vám? Napište nám!
Hotel Abi d’Oru je úžasná relaxační destinace, která tvoří prázdninové vzpomínky svých hostů již od roku 1963. 

Informace o hotelu

Hotel prošel nedávnou rekonstrukcí, přesto stále působí útulně. Budova stojí uprostřed svěží středomořské vegetace, má několik teras s panoramatickým výhledem, kde si lze vychutnat skleničku oblíbeného nápoje.

Umístění

Hotel Abi d'Oru se nachází na sardinské pláži Marinella, v zálivu stejného jména, 4 km z Porto Rotondo a 20 km z Porto Cervo a Costa Smeralda. Vzdálenost od letiště je 15 km. V oblasti Olbia se nachází i malé soukromé letiště, které je od hotelu vzdálené 20 minut jízdy. Přístav je rovněž zhruba 20 minut od hotelu. K dispozici je shuttle bus do nedalekého letoviska Porto Rotondo.

Ubytování

Hotel je ve tvaru šestiúhelníku a hostí 150 pokojů rozdělených do čtyř kategorií. Téměř všechny pokoje mají krásný výhled na moře nebo do zahrad. Styl interiéru rezonuje se sardinskými a italskými tradicemi, barvami a přímořskou náladou.

Inspirace

Abi d'Oru disponuje čtyřmi restauracemi a třemi bary umístěnými jak v hotelu, tak na pláži. Perličkou výjimečných služeb je výborný dětský klub, neboli svět stvořený pro zábavu i kreativitu a pro hledání nových přátelství. Pláž Marinella patří k nejkrásnějším na Sardinii, potěší vás jemný bílý písek a přívětivá teplota vody. Hotelovou pláž se slunečníky a lehátky lemují zahrady, kde se nachází přírodní rybník, dva velké vyhřívané bazény, relaxační zóna s vířivkou a moderní spa centrum, v němž si můžete dopřát masáže a sauny, turecké lázně a další zajímavé procedury. Co se týká sportovních a volnočasových příležitostí, určitě si vyberete ze široké nabídky: škola potápění, plachtění, pronájmy kanoí, nafukovaček a různých typů lodí, kol, motorek i aut. Hotel Abi d'Oru je oblíbenou svatební destinací a konkrétně tento hotel má s pořádáním svateb perfektní zkušenosti.

Umístění hotelu

Hotel Abi d’Oru se nachází na sardinské pláži Marinella, v zálivu stejného jména, 4 km z Porto Rotondo a 20 km z Porto Cervo a Costa Smeralda. Vzdálenost od letiště je 15 km. V oblasti Olbia se nachází i malé soukromé letiště, které je od hotelu vzdálené 20 minut jízdy. Přístav je rovněž zhruba 20 minut od hotelu. K dispozici je shuttle bus do nedalekého letoviska Porto Rotondo.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím