Adaaran Select Hudhuranfushi

****

Severní Male Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Adaaran Select Hudhuranfushi znamená v maledivském jazyku „Ostrov bílého zlata”, což dokonale popisuje prostředí ostrova situovaného v severním Male atolu, kde bohatá vegetace perfektně ladí s tyrkysově modrou lagunou a sněhově bílými plážemi. Ať už hledáte aktivní nebo romantickou dovolenou Adaaran Select Hudhuran Fushi je místem, které nabízí vše.

Informace o hotelu

Umístění

Adaaran Select Hudhuranfushi znamená v maledivském jazyku „Ostrov bílého zlata", což dokonale popisuje prostředí ostrova situovaného v severním Male atolu, na kterém se resort nachází. Přírodní bohatá vegetace s řadou tropické fauny a flory perfektně ladí s obrovskou tyrkysově modrou lagunou a sněhově bílými plážemi. Resort se nachází asi 19km od letiště, dopraví Vás na něj rychloloď.

Vybavení

Resort nabízí 2 restaurace, 3 bary a výběr mezinárodních čerstvých ingrediencí, které se pod rukama zkušených kuchařů v několika minutách promění v delikátní pokrmy.

Severní Male atol byl vždy znám pro svá nádherná místa k potápění, množství mořských druhů živočichů a lodních vraků. Ať už jste zkušený potápěč, šnorchlista nebo byste si jen rádi zkusili první kontakt s podmořským světem, resort Adaaran Select je určitě místem, které vás nezklame.

Proč si nedopřát také skvělou zábavu a radost ze vzrušující jízdy na jedněch z nejlepších středně vysokých vlnách na světě? Senzační ranní surfování během východu slunce nebo v podvečer u západu slunce přitahuje nejen profesionály, ale i ty, kdo si chtějí surfing zkusit poprvé.

Lázně Coconut Spa se postarají o to, aby vaše tělo i duše dosáhly nebeských výšek relaxace a uvolnění. Lázně jsou vytvořeny tak, aby si host svůj pobyt co nejvíce užil s důrazem na prostor, soukromí a luxus. Coconut Spa jsou vyhlášeným místem na Maledivách a zaručí vám opravdový wellness zážitek.

Vybavení v kostce: lázně, masáže, tělocvična, bazén, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, surfing, banana boat, šlapadla, parasailing, kanoistika, jet-ski, rybaření, noční rybaření, big game rybaření, rybaření na otevřeném moři, venkovní hry, tennis, volley ball, badminton, golf, squash, billiard, snooker, stolní tennis, hry, karaoke, disco, živá hudba, animace, exkurze po domorodém ostrově, exkurze po Male.

Ubytování

Interiéry a exteriéry plážových bungalovů (celkem 137) v resortu Adaaran Select Hudhuran Fushi jsou designovány tak, aby se navzájem doplňovaly s ostrovní bohatou vegetací. Moderní vybavení bungalovů zahrnuje širokou škálu příslušenství, které udělá Vaši dovolenou ještě příjemnější.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím