Adaaran Select Meedhupparu

****

Raa Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Stoupněte na pobřeží krajiny, která čeká na vaše objevení! Přírodní svět bílých pláží a honosných palmových stromů, který je obklopen křišťálově čistou a teplou vodou Indického oceánu, Adaaran Select, je perfektním místem pro rodiny, sportovní aktivity, svatební cesty nebo svatby.

Informace o hotelu

Umístění

Pouze 35 minut potrvá panoramatická cesta vodním letadlem, které Vás odveze na severní neposkvrněné maledivské souostroví, jež se nachází 130 kilometrů od letiště. 

Vybavení

Místní šéfkuchaři působí jsou připraveni přichystat pokrmy, které uspokojí nejen Vaše chutě ale i Vaše oči. Barbeque, coffee shop, bar, bazénový bar, hlavní restaurace a také wellness ayurvedic restaurace - to vše najdete v Adaaran select! Je zde pravidlem, že všechny ingredience jsou perfektně čerstvé, a jejich příprava a chuť je nezapomenutelná.

Atol Raa byl vždycky místem, o kterém potápěči snili. Žije zde mnoho mořských druhů živočichů a korálů v prostředí, které hýří nekonečným množství odstínů modré. Oblast láká i svým klidem, jelikož není přeplněná turisty, a také možností vidět neuvěřitelný podmořský svět ať už jste zkušený potápěč, začátečník nebo jen rádi šnorchlujete.

Lázně Coconut Spa se postarají o to, aby Vaše tělo i duše dosáhly nebeských výšek relaxace a uvolnění. Lázně jsou vytvořeny tak, aby si host svůj pobyt co nejvíce užil s důrazem na prostor, soukromí a luxus... Coconut Spa jsou vyhlášeným místem na Maledivách a zaručí vám opravdový wellness zážitek.

Proč si neužít ty nejkrásnější chvíle s vaším partnerem na nejromantičtějším místě na světě...? Květinové věnce, oltář vyrobený z palmových listů, bubeníci, dívky házející květiny, lázeňské rituály a procedury čekají jen na Vás.

Vybavení v kostce: lázně, masáže, tělocvična, bazén, potápění, šnorchlování,  vodní sporty,  
windsurfing, surfing, banana boat, šlapadla, parasailing, kanoistika, jet-ski, katamaran, rybaření, noční rybaření, big game rybaření,rybaření na otevřeném moři, venkovní hry, tennis, volley ball, badminton, golf, squash, billiard, snooker, stolni tennis, hry, karaoke, disco, živá hudba, animace, exkurze po domorodém ostrově, exkurze po Male.

Ubytování

Vily v Adaaran Select Meedhuparu jsou designovány ve velmi tropickém stylu. Ložnice, venkovní koupelna a terasa leží skoro na pláži schované pod houpajícími se větvemi kokosových palem. Jako tropický dočasný domov Vám poslouží plážové vily zařízené moderním nábytkem a vybavením.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím