Address Beach Club, Fudžajra

*****

SAE - Fudžajra

Líbí se vám? Napište nám!
Address Beach Club je prvotřídní bydlení, které se v celé své kráse nachází na soukromé pláži přímo na břehu průzračných vod Perského zálivu.

Informace o hotelu

Volný čas můžete vyplnit procházkou městem, nakupováním, zábavou, skvělým jídlem nebo návštěvou některé z místních památek. Pokoje jsou nejen krásné, ale taky chytré, služby jsou snad rychlejší než objednávka, jídlo božské a výhled ničím nerušený – buď na moře nebo na hory.

Umístění

Resort Address Beach Club se nachází v Emirátu Fudžajra, severně od hlavního města, 40 kilometrů od letiště. Fantastickou polohu hotelu oceníte, pokud hledáte klidné místo ke koupání i odpočinku a zároveň chcete mít na dosah hlavní město.

Ubytování

Ubytovat se můžete v pokoji pro dva či tři lidi nebo v rodinném pokoji pro čtyři. Všechny pokoje jsou s balkonem nebo terasou, buď s výhledem na moře nebo na hory. Pokoje jsou s různými typy postelí – jednolůžko, dvoulůžko nebo king size. Dále jsou k dispozici obrovské apartmány pro šest lidí, tedy pro rodiny nebo skupiny přátel. Zařízení pokojů je velmi decentní a podřízené maximálnímu pohodlí.

Inspirace

Hlavní budova resortu ve tvaru podkovy je natočená zády k horám a čelem k moři. K němu se pozvolně přibližuje elegantními dlážděnými kaskádami, které tvoří terasy s odpočinkovými zónami, bary, zahradami a bazény. Součástí hotelu jsou i samostatné apartmány a apartmánové domy. Hosté mají dále k dispozici celkem dva bary a jednu restauraci, čtyři bazény, luxusní spa centrum, fitnesscentrum a dětskou hernu. Spa centrum patří k nejhonosnějším v okolí, najdete v něm mimo jiné páru, finské sauny nebo tradiční turecké lázně hamman. Cenami ověnčená hotelová restautrace nabízí mezinárodní kuchyni ve velmi příjemném, prostorném a prosvětleném interiéru, s možností posezení na terase s výhledem na bazény a na moře.

Umístění hotelu

Resort se nachází v Emirátu Fudžajra, severně od hlavního města, 40 kilometrů od letiště. Fantastickou polohu hotelu oceníte, pokud hledáte klidné místo ke koupání i odpočinku a zároveň chcete mít na dosah hlavní město.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím