Aegialis Hotel and Spa, Amorgos, Řecko

*****

Řecko

Líbí se vám? Napište nám!
Oceňovaný a velmi oblíbený hotel Aegialis Hotel & Spa naleznete na malém vršku nad zálivem Aegiali.

Informace o hotelu

Nádherný výhled, velmi příjemná atmosféra, dokonalé služby a výtečná péče jsou zaručeny především díky rodině Giannakopoulosů, která se stará o chod hotelu a o pohodlí hostů. Rozloha areálu je obrovská – 20 000 metrů čtverečních, hotel sestává z celkem šesti budov. Architekti dbali na pohodlí, prostornost a také na krásné výhledy na záliv z kteréhokoliv místa hotelu.

Umístění

Amorgos je nejvýchodnější ostrov souostroví Kyklady v Řecku, v Egejském moři. Ostrov Amorgos nemá přístav, nicméně je lehce dosažitelný po vodě pravidelnými lodními linkami z různých přístavů. Většina spojů směrem na ostrov vyplouvá kolem půl šesté odpoledne, s ohledem na tento fakt je potřeba si plánovat let do Atén a také přesun z letiště do vybraného přístavu. Hotel se nachází ve vesničce Aegiali na severovýchodě ostrova.

Ubytování

Aegialis Hotel & Spa poskytuje deset různých kategorií ubytování. Všechny ubytovací jednotky jsou prostorné, vzdušné, s balkonem a výhledem na moře. Všechny pokoje jsou klimatizované a jejich součástí je koupelna, fén, trezor, lednička i bezplatné župany a osušky k bazénu.

Inspirace

Přímo v hotelu je možné půjčit si auto nebo menší dopravní prostředek a všechny vyjmenované pláže navštívit na vlastní kola. Nebo taky na oslíkovi. Či pěšky. Pěšky se můžete vydat nejen směrem dolů k plážím, ale i nahoru do kopců. Na krásy ostrova se můžete podívat shora – letem helikoptérou, z moře – plavbou lodí, zpod hladiny – u šnorchlování a potápění. Nejznámější památkou je tisíc let starý byzantský klášter Hozoviotissa s impozantním výhledem na temně modrou hladinu moře a na pláž Agia Anna. Ostrov je vyhledávaný především kvůli svým plážím. Ty nejkrásnější z nich se jmenují Mouros, Plakes, Kambi, Levrossos, Psili Ammos, Mikri and Megali Vlychada a Agii Saranda. Dvě pláže, Katapola a Aegiali, naleznete v blízkosti stejnojmenných ostrovních přístavů. K hotelu je blíže ten druhý jmenovaný. Trávení času v tomto hotelu je vůbec plné inspirace a dobrých nápadů – pro hosty jsou připravené různé animační programy včetně kurzů vaření, tance, jógy a meditace, návštěvy organické zahrady či vinotéky a zábavné programy ve stylu řeckých nocí. Hotel má vlastní značkové Spa centrum, ve kterém se vám dostane královské péče 12 hodin denně, 7 dnů v týdnu. K tomu využijte vnitřní plavecký bazén se slanou vodou, saunu a vířivku, plně zařízené fitnesscentrum s výhledem na moře, kadeřnictví, manikúru a pedikúru.

Umístění hotelu

Amorgos je nejvýchodnější ostrov souostroví Kyklady v Řecku, v Egejském moři. Ostrov Amorgos nemá přístav, nicméně je lehce dosažitelný po vodě pravidelnými lodními linkami z různých přístavů. Většina spojů směrem na ostrov vyplouvá kolem půl šesté hodiny, s ohledem na tento fakt je potřeba si plánovat let do Atén a také přesun z letiště do vybraného přístavu. Hotel se nachází ve vesničce Aegiali na severovýchodě ostrova.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím