AirAsia X zavede od dubna 2019 přímý let z Prahy do Bangkoku

Pro všechny, kteří mají v plánu nasát v nejbližších letech atmosféru Thajska na vlastní kůži, máme skvělou zprávu. Od dubna příštího roku tam bude mířit přímý spoj z Prahy.

Thajsko je mezi Čechy velmi oblíbenou dovolenkovou destinací, i naši klienti chtějí často poznat právě zdejší kulturu, výborné jídlo a krásnou přírodu. Pro všechny, kteří mají v plánu nasát v nejbližších letech atmosféru Thajska na vlastní kůži, máme skvělou zprávu. Od dubna příštího roku tam bude mířit přímý spoj z Prahy.

O tom, že by nízkonákladový dopravce Air Asia X mohl zavést spojení jihovýchodní Asie s Evropou, se mluví už zhruba dva roky. Praha byla od začátku ve hře a teď jsme se skutečně dočkali. Od dubna 2019 začnou z našeho hlavního města létat přímé linky rovnou do Bangkoku. Byť se jedná o nízkonákladového dopravce, stále platí, že asijské aerolinky patří s vysokým komfortem služeb k těm lepším na trhu. Díky zavedení přímé linky se tak otevírá brána do asijského světa i běžným cestovatelům, kteří chtějí krásy Asie poznávat svou vlastní cestou a třeba jen s batůžkem na zádech.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím