AKTUALITY ZE SVĚTA LETECTVÍ

S nadcházející letní sezónou a s postupným uvolňováním restrikcí, dochází k několika novinkám ve světě letectví. 

S PLATNOU LETENKOU EMIRATES ZDARMA DO VODNÍHO PARKU A AKVÁRIA 

Letecká společnost Emirates láká na bezplatný jednodenní vstup do vodního aquaparku Atlantis Aquaventure a akvária Lost Chambers s platností až do 30.9. 2021. Cenová nabídka se vztahuje na zpáteční letenky do Dubaje se společností Emirates s prodejem do 22.6.2021. Dubaje se tak nemusíte vzdát ani v letních měsících. Vše na místě funguje a ke vstupu do země je vyžadován negativní PCR test a registrace do aplikace.

SPOLEČNOST EUROWINGS ZAČNE OD ŘÍJNA LÉTAT Z PRAHY

Německá nízkonákladová letecká společnost Eurowings bude létat od 31. října z Prahy do několika evropských měst. Poprvé tak bude dceřiná společnost skupiny Lufthansa Group schopna nabízet nonstop spojení z Prahy do atraktivních obchodních a prázdninových destinací po celé Evropě vč. atraktivních Kanárských a Baleárských ostrovů. Rezervační systém by měl být spuštěný od 22.června.

BEZPLATNÉ TESTOVÁNÍ NA LETIŠTI PRAHA

Na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví ze dne 5. června 2021 lze podstoupit PCR test, případně antigenní test zdarma. Nejinak je tomu na letišti v Praze, kde má své testovací stanoviště společnost GHC Genetics, nacházející se mezi terminálem 1 a 2. Vzorky odebírají v časovém rozmezí mezi 4:00-24:00. Nutné se však zaregistrovat ZDE.  

SLEVY NA LETIŠTI PRAHA KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ LETENCE ČI ZÁJEZDU U CK 

Letiště Praha vyrukovala s nadcházející sezónou se speciální akcí pro klienty CK. Každý, kdo si přes CK zakoupí letenku, zájezd, parkování či salonek na letišti, obdrží od cestovní kanceláře slevové poukazy, které může uplatnit na vybraný sortiment obchodů a restaurací v prostorách letiště. Při nákupu se cestující pouze prokáže platnými slevovými kupony, které mu vystaví cestovní kancelář.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím