Albayt Resort

****

Andalusie

Líbí se vám? Napište nám!
Albayt Resort je jako stvořený pro milovníky welness, kteří si chtějí odpočinout, stejně jako pro rodiny s dětmi, které se jistě vyřádí u bazénu.

Informace o hotelu

Klenot Andalusie

Resort je strategicky situován mezi Marbelou a Gibraltarem v letovisku Estepona,jen 5 minut od pláže a je obklopen golfovými hřišti Casares Costa Golf a Golfový klub Dona Julia. Další vzdálenosti: letiště Malaga 75km, letiště Gibraltar 30km, Marbella 33 km, Estepona 3 km. V blízkosti je také pláž Cristo.

Vybavení hotelu

Oleo Spa & Fitness Centre950m2 centrum pro krásu a odpočinek, Spa & tělocvična, rozděleno do 3 částí: Termální okruh: 3 bazény, hydromasáže, bazén, sauna, kaldárium, turecké lázně, relaxační patio s vyhřívanými lehátky. Centrum krásy: 5 léčebných kabin, duo kabina pro masáže ve dvou, exklusivní produkty a léčebné procedury na trhu. Fitness: kardiovaskulární a tělesná cvičení, instruktor fitness a profesionální trenér, kolektivní lekce: strečink, aquagymnastika, kondiční cvičení.

Stravování zajišťují 2 bary u bazénu, snack bar, restaurace s kapacitou až 100 lidí, nabízí nejlepší výběr z menu založen hodně na středomořské kuchyni. Hotel má také 2 plně vybavené konferenční místnosti pro všechny typy událostí od obchodních setkání až po firemní večírky, produktové prezentace až například rodinné události. Dále jsou možné lekce golfu v Albayt Golf Centru, tři golfová hřiště s rozdílnými odpališti, cvičné hřiště je 210m dlouhé a 80m široké s 15 odpališti.

Ubytování

60 moderních prostorných apartmánů s vybavenou kuchyní se 1,2, a 3 ložnicemi s terasou nebo soukromou zahradou. Všechny apartmány mají teplou a studenou vodu, podzemní parkování, plně vybavené sociální zařízení, kuchyni s ledničkou, keramickým sporákem, myčkou, mikrovlnou troubou, toustovačem, kávovarem, nádobím, centrálním vytápěním a klimatizací, TV, vysoušečem vlasů, žehlícím prknem se žehličkou, lůžkoviny, ručníky.

Umístění hotelu

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím