Amilla Fushi

*****

Maledivy

Líbí se vám? Napište nám!
Amilla Fushi je kouzelné místo, odkud už se nikdy nebudete chtít vrátit! Domky, které majestátně vystupují nad křišťálovou vodní hladinou, nekončící bílé pláže a bujná tropická vegetace... zažijte tento luxus také!

Informace o hotelu

Umístění

Resot se nachází na atolu Baa - jednom z 26 Maledivských atolů, který se nachází 30 minut cesty hydroplánem od mezinárodního letiště v Malé. Do resortu se také můžete dostat 15 minutovým vnitrostátním letem (na letiště Dharavandhoo Domestic), odkud Vás rychloloď na ostrov dopraví za 10 minut.

Vybavení

Na ostrově si můžete vychutnat pokrmy z nejrůznějších koutů světa, které mají jednu věc společnou - každá z místních restaurací nabízí nápadité menu, které je složené z těch nejlepších surovin. A v případě, že luxus soukromí je pro Vás přednější, můžete si vychutnat donášku jídla přímo da Vaší vily a to z jakéhokoli restaurace, kdykoliv během dne. Vyzkoušet můžete například restaurace Feeling Koi, Fresh, Wok, Grill, Baazaar, Bar, Joe's Pizza, Fish & Chip nebo ochutnat víno v místní vinárně.

Javvu Spa nabízí únik pro Vaše tělo i duši- zapomeňte na standardní lázeňské procedury, Javvu Spa nabízí integrovaný systém péče, který je zaměřen na každý aspekt zdraví. V resortu jsou k dispozici lekce fitness, pilates či jogy, kterou si můžete zacvičit v pavilonu postaveném na kůlech na konci mola. Dále zde naleznete posilovnu, tenisové kurty, dětský klub, beach club a hlavně nekonečné množství vodních sportů jako například windsurfing, wakeboarding, monoski, jetski, kajak. Největším lákadlem je bezesporu potápění, které láká na místa, jako je Blue Hole či Hanifaru Bay. 

Ubytování

Amilla Fushi nabízí následující ubytování:
4 Bedroom Villa Residences - Soukromé, bránou střežené luxusní vily, které mají 4 pokoje celkem pro 7 osob, klimatizovaný obývací pokoj s jídelnou pro, Majilis lounge, krytou terasu, plně vybavenou kuchyň a 11 x 25m bazén. 
The Great Beach Villa Residence - Prostorná luxusní vila, která je shopna ubytovat až 14 lidí v 8 pokojích. Nabízí rozlehlý obývací pokoj se 2 jídelními stoly (každý pro 10 lidí), Majilis lounge, bar, plně vybavenou kuchyň, 2 zastřešené terasy a dva bazény 11 x 5m. 
The Amilla Villa Estate - To nejlepší, co resort nabízí. Superluxusní residence nabízí ubytování pro 11 lidí celkem v 6 pokojích. Ani zde nechybí obrovský obývací pokoj a jídelna se stolem pro 10 lidí, bar, kino, knihovna/studovna, venkovní jídelna, cocktail louge a spousta teras, balkónů a míst k posezení, 20 x 8m bazén nebo stůl na stolní tenis.

K dispozici je domovní asistent, který může připravit občerstvení nebo úklidová služba. Ve všech vilách je samozřejmě wifi, mobilní telefon, pevné linky, počítač, tiskárna (na vyžádání), iPody, televize, DVD přehrávače nebo PlayStation 4.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím