Anantara Dhigu Maldives Resort

*****

Jižní Male Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Anantara Dhigu Maldives je místo přímo stvořené k odpočinku, kde se čas jakoby zastavil. Okuste skvělé jídlo spolu se skleničkou kvalitního vína v restauraci nad vodou a zaposlouchejte se do šumění moře...

Informace o hotelu

Umístění

Anantara Dhigu Maledives je resort vhodný pro náročnější klienty vyhledavající klid a výbornou kuchyni. Anantara je součástí trojúhelníku tří ostrovů - Dhigu, Veli a Naladhu a nachází se 21km od mezinárodního letiště.

Vybavení

Resort nabízí 4 restaurace, spa, fitness, masáže, salon krásy, potápěčské centrum, bazén, dětský klub, pevný internet. Resort, který se nachází na ostrově obklopeném průzračnou mělkou vodou a sněhově bílým a jemným pískem, nabízí možnost potápění, windsurfing, jet-ski, rybolov, tenis, badminton, volejbal, stolní tenis, katamarán, biliár, výletu do Male a další výlety na okolní ostrovy či živou hudbu.

Ubytování

Naleznete zde 37 deluxe plážových vil (západní strana), 13 deluxe plážových vil (východní strana), 19 deluxe vodních vil (západní strana), 19 deluxe vodních vil (východní strana), 8 deluxe plážových vil s bazénem (západní strana), 2 deluxe vodní suite s bazeném a 5 rodinných vil s bazénem (západní strana). Vybavení pokojů - klimatizace, kávovar, telefon, TV, minibar, trezor, venkovní koupelna a jacuzzi, fén.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím