Angkor Village Resort

****

Kambodža

Líbí se vám? Napište nám!
Tento elegantní hotel sídlí v bohatých tropických zahradách mezi městy Siem Reap a Angkor. 

Informace o hotelu

Tvoří jej řetízek luxusních dřevěných bungalovů, které omývá unikátní, čtvrt kilometru dlouhý bazén. To jste opravdu ještě neviděli!

Umístění

Siem Reap je moderní hlavní město stejnojmenné provincie v Kambodži. Je branou do Angkoru, středověkého města vybudovaného v 9. až 13. století. Poloha hotelu je ideální jako výchozí pozice pro poznávání města Angkor i fascinujícího chrámového komplexu Angkor Vat, který patří mezi památky světového dědictví Unesco. Po inspirujícím, ale náročném dni na výletech je návrat do prostředí resortu jako příchod do bohaté a svěží oázy odpočinku a pohodlí.

Ubytování

Resortu Angkor Village vévodí majestátní centrální budova, v tradičním palácovém stylu - a dále řetěz dřevěných bungalovů. Obojí je obklopené zelení a vodou. Každý z bungalovů má přímo z terasy svůj vlastní vstup do bazénu. Celkem je k dispozici 84 pokojů. Nádherný, 250 metrů dlouhý bazén se vine prostorem v klikatém korytu jako řeka, čímž tvoří unikátně svěží mikroprostředí.

Inspirace

Fitnesscentrum, vířivka, venkovní bazén a sauna slouží hostům hotelu a jejich vysokým sportovním i relaxačním nárokům. Vlastní hotelové restaurace vaří zdravá a lehká khmérská, vietnamská, laoská i thajská jídla z lokálních surovin, po jídle se nabízí procházka do okolí nebo projížďka na kolech. Další výlety a exkurze je možné objednat na míru. V areálu hotelu působí venkovní divadlo s bohatým tanečním a hudebním programem. Exkluzivní spa centrum má v nabídce tradiční khmérské bylinné léčivé procedury a mimojiné nabízí také masáže nebo kosmetické služby. Mimo resort můžete podniknout například vyjížďku na slonovi kolem velkolepého kláštera Bayon nebo okružní plavbu po jezeře Tonlé Sap do plovoucí vesnice Kampong Phluk.

Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím