Aqua Natura Madeira

****

Madeira

Líbí se vám? Napište nám!
Velkým benefitem tohoto hotelu je krásný výhled na oceán z vyvýšených teras a také přímé sousedství se sérií přírodních mořských lagun sopečného původu. 

Informace o hotelu

Celé severní pobřeží ostrova je málo osídlené, velmi divoké, dramatické a rozmanité, lemované horskými štíty. Na ně nejspíš v rámci své dovolené nevystoupáte, ale co byste si rozhodně neměli nechat ujít, je pohádkově krásný a barevný vavřínový les, který je součástí Parque Natural de Madeira.

Umístění

Hotel Aqua Natura Madeira se nachází 45 km od hlavního města Funchal na severu ostrova v městečku Porto Moniz - jen půl kilometru od madeirského akvária. Mezinárodní letiště Madeira je od hotelu vzdálené 60 km.

Ubytování

Příjemný hotel nabízí ubytování v některém z 25 dvou či třílůžkových, prostorných a moderně zařízených pokojů s výhledem na oceán. Většina společných hotelových prostor skýtá díky francouzským oknům úžasné výhledy do okolí a dělá dojem oceánu přímo na dlani. Líbit se vám bude i na některé z hotelových teras jako stvořených pro milovníky opalování či romantických západů slunce. Zdi hotelových chodeb jsou zdobené dobovými fotografiemi městečka Porto Moniz.

Inspirace

Chloubou hotelu je restaurace, která si vás získá nejen svým umístěním nad útesem s přechodem na terasu, ale především bohatým jídelním lístkem s nabídkou místní kuchyně, japonských specialit a národních i regionálních vín. Můžete si nechat naservírovat vlastnoručně chycenou rybu. Hosté si chválí i pestrý snídaňový bufet s čerstvým ovocem a tradičními regionálními pokrmy. Navštívit můžete sushi bar. Hned vedle hotelu se nachází profesionální potápěčské centrum, díky němuž se můžete podívat na kouzelný podmořský život a užít si třeba potápění mezi žraloky a mantami. V rámci wellness služeb můžete využít vířivku, masáže, solárium, saunu a fitness centrum.

Umístění hotelu

Hotel Aqua Natura Madeira se nachází 45 km od hlavního města Funchal na severu ostrova v městečku Porto Moniz - jen půl kilometru od madeirského akvária. Mezinárodní letiště Madeira je od hotelu vzdálené 60 km.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím