Arenal Kioro Suites & Spa, Kostarika

*****

Kostarika

Líbí se vám? Napište nám!
Arenal Kioro Vám poskytne dechberoucí panoramatické výhledy na Národní Park Arenal Volcano, termální bazény a skvělé wellness služby!

Informace o hotelu

Umístění

Arenal Kioro je umístěn na okouzlujícím místě na okraji Národního parku Arenal Volacano, které nabízí panoramatické výhledy na místní sopky a hory. Hotel se rozkládá na 27 akrech, které jsou obklopena dvěma říčkami Palma a Kioro, jež vyvěrají v národním parku. Mezinárodní letiště Juan Santamaría je vzdáleno asi 80km.

Vybavení

Neidin Spa nabízíme lázeňské procedury a salonních služeb, které jsou speciálně navrženy tak, aby se doplňovaly a dosáhly tak maximálního přínosu. Nechte se hýčkat speciálními masážemi, ošetřeními těla a maskami určenými speciálně pro vaše potřeby nebo si jen vychutnejte si koupací rituály.

Hlavní restaurace Heliconias s výhledem do zahrad nabízí snídaně a večeře à la carte, u bazénu naleznete restauraci Orquídeas, lahodné koktejly nebo tropické džusy Vám připraví v baru El Higuerón, který je umístěn poblíž horkých pramenů. Milovníci sporu jistě ocení Sport Bar Carajillos, v němž se nachází 3 LED Smart TV (50 palcové). Zde si můžete dát něco malého k snědku nebo objevit místní velký výběr vín, piv a koktejlů.

Dále se v resortu nachází fitness centrum a herna, vysokorychlostní WiFi připojení je zdarma v celém areálu. Hosté mají také možnost zarezervovat si jednodenní výlety (kulturní, historické, dobrodružné, nebo dokonce adrenalinové) a objevit tak Kostariku naplno.

6 kilometrů jihozápadně od hotelu se nachází horké prameny Titokú, které nabízí 8 různých horkých pramenů, z nichž je každý jinak velký a má jinou teplotu. Naleznete zde také recepci, bar, koupelny, šatny a skříňky.

Ubytování

Arenal Kiorio nabízí celkem 53 apartmánů - 11 Couple Suites (63m2) s manželskou postelí a pohovkou a 42 Family Suites (63m2) se dvěma manželskými postelemi a pohovkou. Všechny pokoje se mohou pyšnit mozaikovými vanami, 2 balkony, impozantním výhledem na Arenal nebo do zahrad, minibarem, kávovarem, 32 palcovou LCD TV, klimatizací, trezorem a vlastní výřivkou.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím