Bucuti & Tara Beach resort

****

Aruba

Líbí se vám? Napište nám!
Bucuti & Tara Beach Resort na Arubě má nejenom příběh, ale i misi. Vznikl a rozvíjí se jako progresivní ekologický resort s nerušenou, kultivovanou atmosférou a nejvyšším respektem k pohodlí svých hostů a k životnímu prostředí zároveň.  

Informace o hotelu

Všechno pro absolutní pohodlí a klid svých hostů a to bez kompromisů. Aby hotel dostál této své filozofii, přistoupil k určitým pravidlům a omezením při přijímání objednávek na ubytování. Resort je například určený pouze pro dospělé hosty v párech nebo malých skupinách, neorganizuje svatby ani firemní setkání, nedisponuje žádnými konferenčními místnostmi, nepřijímá cash, netoleruje kouření mimo striktně vyhrazená místa, neobtěžuje své hosty žádnou hlasitou zábavou ani hudbou, plážový bar je určený pouze pro hotelové hosty bez přístupu veřejnosti.

Umístění

Hotel se nachází na pláži Eagle Beach s jemným bílým pískem, 12 km od mezinárodního letiště a 5 km od hl. města Aruby Oranjestadu.

Ubytování 

Hotel nabízí ubytování ve třech kategoriích pokojů vybavených mikrovlnou troubou, ledničkou, minibarem, kabelovou televizí, trezorem, klimatizací a stropním ventilátorem.

Inspirace

K vybavení hotelu patří golfové hřiště Tierra del Sol projektované Robertem Trentem Jonesem II., bazén, proslulá restaurace Pirate´s Nest, která se nachází v replice holandské galeony ze 17. století s nabídkou rybích specialit a steaků. Hotel organizuje výlety jeepem , potápění, plavby ponorkou, windsurfing. V okolí hotelu výběr restaurací a zábavy včetně populárního kasina.

Umístění hotelu

Hotel se nachází na pláži Eagle Beach s jemným bílým pískem, 12 km od mezinárodního letiště a 5 km od hl. města Aruby Oranjestadu.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím