AVANI Victoria Falls Resort

****

Zambie

Líbí se vám? Napište nám!
Hotel AVANI Victoria Falls Resort se nachází přímo v národním parku Mosi-oa Tunya. Až dorazíte, budete přímo nadosah rozmanitou flóru, faunu i Viktoriiny vodopády!

Informace o hotelu

Hosté hotelu mají k dispozici neomezený vstup k vodopádům stejně jako na vyhlídkovou terasu na střeše sousedního hotelu Royal Livingston, z níž je na vodopády nádherný výhled.

Umístění

Cesta na nejbližší letiště ve městě Livingstone trvá 25 minut jízdy. Cesta na letiště v Johannesburgu trvá 90 minut. Hotel zajišťuje letištní transfer. 

Ubytování

K dispozici je v tomto hotelu velmi pohodlných 212 pokojů a apartmánů. Jsou vesele, barevně zařízené, s africkým šarmem a energií, vlídné a dostatečně prostorné i pro rodiny. Výhledy z pokojů si můžete vychutnávat buď na centrální venkovní bazén a zahrady, nebo na klasickou africkou buš – uklidňující a vzrušující zároveň.

Inspirace

Nejen divočina i klid a odpočinek na vás čekají v rámci služeb v tomto luxusním resortu. Místní spa centrum nabízí celou řadu ozdravných a zkrášlujících procedur z rukou školeného a vstřícného personálu. Krása a síla jednoho z nejpůsobivějších přírodních útvarů světa je dechberoucí. Vydejte se na procházku k vodopádům a čerpejte z nich energii, kdykoliv se vám bude chtít. Po dobu vašeho pobytu v hotelu trvá váš volný přístup k nim. Proleťte se vrtulníkem a obdivujte krajinu z ptačí perspektivy. Nastupte na loď a plavte se řekou plnou života. Přijměte pozvání na sobotní „Boma Dinners" s vystoupeními tradičního tance a afrických kulturních zvyků. Seznamte se s místním životním stylem, vydejte se do vesnice v buši, pozorujte, učte se, obdivujte a především – nezapomeňte. Projeďte safari, vyberte si ze široké nabídky adrenalínových sportů a zažijte neopakovatelné. Ale dovolená může být také perfektní příležitostí pro změnu – proto má hotel pro své hosty připravený program AVANIFIT.

Umístění hotelu

Cesta na nejbližší letiště ve městě Livingstone trvá 25 minut jízdy. Cesta na letiště v Johannesburgu trvá 90 minut. Hotel zajišťuje letištní transfer. 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím