Banyan Tree Mayakoba

*****

Mexiko

Líbí se vám? Napište nám!
Banyan Tree Mayakoba (Mayakoba znamená v Mayštině doslova vesnice nad vodou) je příkladem prvotřídního bydlení, které kombinuje mexickou kulturu a asijskou pohostinnost. Ponořte se do místní nedotčené přírody!

Informace o hotelu

Umístění

Resort se rozládá na pobřeží tyrkysového Karibského moře, ve státě Quintana Roo, který se nachází ve východní části poloostrova Yucatan. Přesněji se nachází na Mayské riviéře, která sahá od města Puerto Morelos až do města Playa del Carmen, které je vzdáleno asi 10km od resortu.  

Vybavení 

Banyan Tree Mayakoba nabízí nespočet restaurací a barů, které servírují jak mezinárodní, tj. thajskou, italskou nebo asijskou, tak místní mexickou kuchyni. Ochutnat můžete i pokrmy, které byly oblíbené mezi starými Mayi. Resort má také plně vybavené welness centrum Banyan Tree Spa, ve kterém si můžete v 16 pavilonech dopřát nejrůznější procedury, jako jsou masáže, kosmetické procedury atd. V resortu je také možnost pořádat konference či schůze, jelikož disponuje několika vnitřními i vnějšími místnostmi s kapacitou až 350 osob. Milovníci golfu jistě ocení 18-jamkové hřiště El Camaleón, které navrhl známý architekt Greg Norman. Mezi další aktivity, které můžete v resortu vyzkoušet, patří například kajak, tenis, jízdní kolo, jogging, výlety lodí, pozorování ptáků, šnorchlování nebo lekce jógy.

Ubytování

121 elegantně navržených luxusních vil nabízí navídaný prostor a vzdušnost. Mají vlastní bazény a poskytují pocit naprostého soukromí. Všechny vily jsou prvotřídně vybaveny a naleznete v nich napčíklad opalovací terasu, bezplatné Wi-Fi, obývací pokoj se 42palcovou TV, potřeby na koupání, lázeňské sety, velkou koupelnu, šatnu, dokovací stanici pro iPod nebo jízdní kola. Ubytovat se můžete v Bliss Pool Villa (2 osoby, pokoj 293m2), Serenity Pool Villa (2 osoby, pokoj 322m2), Spa Pool Villa (2 osoby, pokoj 322m2), Sanctuary Spa Pool Villa (2 osoby, pokoj 346m2), Serenity Two-Bedroom Pool Villa (4 osoby, pokoj 512m2), Two-Bedroom Pool Villa at the Haven (4 osoby, pokoj 512m2), Ocean Front Three-Bedroom Pool Villa at the Haven (6 osob, pokoj 512m2), Three-Bedroom Family Residence (6 osob, pokoj 256m2).

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím