Baraza Resort & Spa Zanzibar

*****

Bwejuu-Paje, východní pobřeží

Líbí se vám? Napište nám!
Baraza Resort & Spa Zanzibar je vaší cílovou stanicí pro ideální dovolenou na pláži! Pětihvězdičkový all inclusive Baraza resort je na Zanzibaru jedním z nejexkluzivnějších butikových resortů.

Informace o hotelu

Baraza Resort & Spa Zanzibar je vaší cílovou stanicí pro ideální dovolenou na pláži! Pětihvězdičkový all inclusive Baraza resort je na Zanzibaru jedním z nejexkluzivnějších butikových resortů.

Umístění

Rozprostírá se podél pláže Bwejuu – Paje, podle prestižního magazínu Conde Nast Traveler jedné ze 30 nejkrásnějších pláží světa. Baraza resort obklopují nádherné zahrady, čistá pláž a stovky vysokých palem.

Ubytování

Baraza resort disponuje 30 nádhernými a velice prostornými vilami, které vás vrátí v čase do věků sultánů. Vybírat můžete z pěti restaurací. Arabské, indické a svahilské styly interiérů i exteriérů, ručně dělaný nábytek, bohatě zdobené látky, mosazné lucerny a všudypřítomný klid. To jsou bohaté kulisy zanzibarského pobytu v Bazara resort.

Inspirace

Šéfkuchař Baraza resortu své hosty hýčká výběrem z toho nejlepšího, co tento nádherný ostrov nabízí. Menu inspirované arabskou, perskou, asijskou a svahilskou kuchyní obohacené místním kořením vás bude každý den lákat do jedné z restaurací v resortu. Krásné lázně Frangipani jsou klidnou svatyní navrženou pro stimulaci vašich smyslů a hedvábnou péči vašeho těla. V resortu Baraza víte, že čas strávený s rodinou je tím nejcennějším, co si můžeme přát. Proto jsou zde děti vítány a je o ně perfektně postaráno v dětském klubu plném aktivit a zajímavých inspirací. Vybírat můžete z dlouhého seznamu výletů, exkurzí, dobrodružství a sportovních aktivit ve vodním parku, stejně jako kulturní vyžití v podobě výborně zásobené knihovny s mnoha tituly o Zanzibaru nebo venkovní lekce historie a jazyka, či kurzy vaření místních specialit se zajímavým povídáním. Chystáte svatbu a sníte o romantických líbánkách? Obřad i líbánky v Baraza resortu vám svatební album naplní stovkami krásných fotografií vaší lásky v souznění s krásnou přírodou a luxusním prostředím.

Umístění hotelu

Baraza Resort & Spa Zanzibar se rozprostírá podél pláže Bwejuu – Paje, podle prestižního magazínu Conde Nast Traveler jedné ze 30 nejkrásnějších pláží světa. Baraza resort obklopují nádherné zahrady, čistá pláž a stovky vysokých palem.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím