Bela Vista Hotel & Spa

*****

Algarve

Líbí se vám? Napište nám!
Navštivte tento stylový hotel, který se nachází v krásné  hostorické budově přímo u pláže. Samozřejmostí je Spa & Wellness Centre, fitness centrum a restaurace s typickou portugalskou kuchyní.

Informace o hotelu

Luxusní hotel v historické budově

Boutique hotel - přímo u pláže v krásné historické budově. Velmi elegantní stylový hotel na pobřeží Praia da Rocha v Portimae. Hosté si mohou užívat prostorné soukromé pláže. Mezinárodní letiště ve Faro je vzdáleno 1 hodinu a z Lisabonu trvá cesta 2,5 hodiny. Na obou letištích lze zapůjčit auto.

Vybavení hotelu

V hotelu jsou k dispozici restaurace s terasou s výhledem na moře, která servíruje portugalskou a regionální kuchyni doplněnou o kvalitní místní vína. Dále hotel nabízí bar, nekuřácké pokoje, pokoje pro vozíčkáře, terasa na slunění, sauna, fitness centrum, Spa & Wellness Centre, bazén (v sezoně), zdarma WiFi po celém areálu hotelu, soukromé parkoviště u hotelu za příplatek.

Nejbližší golfové hřiště je v Alto (10minut autem). Prestižní golfová hřiště Vilamoura Golf Course a legendární Royal Course at Vale de Lobo jsou nedaleko. V oblasti Praia da Rocha lze provozovat vodní sporty (vodní lyžování, plachtění). Lagos, Portimao and Praia da Rocha jsou označené Modrou vlajkou – ekologické vyznamenání čisté pláže.

Ubytování

Hotel se skládá z 3 oddělených budov, každá se svým individuálním designem. Všechny pokoje mají krásnou výzdobu a většina nabízí nádherný výhled na Atlantický oceán z vlastního balkonu. Vybavení: zdarma WiFi, kabelová TV. K dispozici celkem 38 pokojů a suitů (Classic room, Elegance room (částečný výhled na moře), Deluxe room (výhled na moře s balkonem nebo terasou), dále Character room, Junior Suite a Suite).

Umístění hotelu

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím