Bimini Big Game Club Resort

*****

Bahamy

Líbí se vám? Napište nám!
Legendární ráj rybářů, založený ve třicátých letech minulého století, se zpátky na turistickou mapu nejoblíbenějších cílů dostal po důsledné rekonstrukci v roce 2010. Řadí se k resortům, které se hlásí ke své zodpovědnosti vůči životnímu prostředí.

Informace o hotelu

Vydejte se po stopách slavných jmen jako Ernest Hemingway and Martin Luther King a užijte si svobodu, zábavu, perfektní rybaření a dokonalé služby tohoto pětihvězdičkového resortu. Ze všech stran na vás dýchá historie a tradice, jak se praví na stránce hotelu, sem si i čas chodí pro dobrodružství.

Umístění

Bimini se nachází přibližně 80 kilometrů východně od Miami a je nejzápadnější administrativní jednotkou státu Bahamy. Je tvořena ostrovy North Bimini, South Bimini, East Bimini a Cay Sal Bank. Bimini Big Game Club Resort se nachází na North Bimini, stejně jako většina komerčních a vládních budov. Resort se nachází tři minuty chůze od pláže, na King's Highway v Alice Town, sedm minut jízdy z přístavu, kam vás doveze vodní taxi.

Ubytování

V Bimini Big Game Club Resort najdete pokoje, apartmány i chatky. Pro odpočinek, svatby a společenská setkání slouží bary, konferenční místnosti a svatební stan. Třešničkou na dortu je kompletně zařízená jachta s průhlednou podlahou, sloužící pro ubytování při zvláštních příležitostech.

Inspirace

Již celé generace rodin se sem vydávají prožít nejkrásnější čas svých dovolených. Lety ověřená tradice se neustále vyvíjí a vylepšuje své služby tak, abyste se zde i vy cítili jako v ráji. Ať se vaše zájmy, touhy a představy odvíjejí pod vodou, či na vodě, na souši nebo na palubě, s rybářským prutem v ruce či v plavkách v houpací síti pod palmami nebo v elegantních šatech ve stylovém baru s puncem luxusu, přijdete si zde na svoje. Prožitky, vzpomínky a čas strávený s rodinou a přáteli. To je to, čemu se v resortu věnuje největší pozornost. Big Game Bar & Grill podává čerstvé ryby, hamburgery, steaky, těstoviny a saláty, které si můžete vychutnat ve vnitřní či venkovní části s výhledem na přístav. V baru u bazénu se servírují osvěžující koktejly.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím