Boutique 5 Hotel and Spa, Rhodos

*****

Řecko

Líbí se vám? Napište nám!
Boutique 5 Hotel & Spa má eleganci v DNA! Není divu, že patří k nejlepším hotelům na řeckém ostrově Rhodos. Noblesní ubytování v kombinaci s perfektními službami, krásné prostředí a značková pláž – teď je ta správná chvíle konečně si dopřát, co si zasloužíte.

Informace o hotelu

Atmosféra resortu je poklidná a inspirující, místo je jako stvořené pro romantickou dovolenou ve dvojici. Minimalistická, ale luxusní estetika hotelu je nezaměnitelná, ve vašich albech budou fotovzpomínky rozhodně vyčnívat.

Umístění

Butikový all inclusive resort pro dospělé hosty se nachází na jihovýchodním pobřeží řeckého ostrova Rhodos, cca 60 km jihozápadně od hlavního města a letiště, 15 kilometrů od ostrova Lindos. Hotel je postavený na mírném kopečku nad mořem, ve výhledu vás potěší jemná linka pobřeží Egejského moře, pláž ve tvaru půlměsíce a vzrostlé borovice.

Ubytování

Hotel je komorní, k dispozici je 44 pokojů a apartmánů v šesti kategoriích. Všechny pokoje mají komfortně zařízené balkony s plným nebo částečným výhledem na moře, víc než polovina pokojů má vlastní bazén. K zařízení pokojů patří pohodlné postele s vysokými matracemi a spoustou polštářů. Barvy nábytku, textilu a zdí jsou jemné, pastelové, na podlaze jsou příjemně chladivé velkoformátové keramické dlaždice. Nejen pokoje, ale i veškeré interiéry a exteriéry hotelu působí otevřeným, vzdušným dojmem. Je to díky vysokým stropům, arkádám i prostorným terasám.

Inspirace

V hotelu jsou dva bazény s příslušenstvím a odpočinkovými zónami, bar a dvě restaurace. Sketch Bar je oblíbeným místem pro setkání s přáteli, restaurace Impressions a' La Carte Restaurant rozmazlí vaše chuťové pohárky kulinářskými specialitami a prvotřídními koktejly. Vybere si z bohaté nabídky jídel inspirovaných řeckou a středomořskou kuchyní, navíc se můžete kochat krásným výhledem na moře a na pláž. Společenské šaty vítány. Za doprovodu živé hudby se budete cítit jako v romantickém filmu. Rána tu začínají vůní čerstvé kávy a bohatou snídaní. Kterým směrem se vyberete pak, je jen na vás, ale určitě nevynechejte hotelové spa centrum, které zabírá celé jedno hotelové patro. Osloví vás s nabídkou masáží a různorodých procedur, pozve vás do vyhřívaného bazénu nebo na lekce jógy. Na privátní hotelovou pláž Kiotari s typickou načervenalou barvou to máte ze svého pokoje zhruba padesát kroků. Hotelová pláž, která kandiduje na Modrou vlajku, je čistá, udržovaná a vybavená lehátky a slunečníky, čili se zárukou pětihvězdičkového servisu. Ze stínu nebo z přímého slunce můžete se skleničkou ledového džusu sledovat mírně zvlněné vody Egejského moře. Můžete podlehnout touze zaplavat si v příjemném a čistém moři nebo vyzkoušet některý z nabízených vodních sportů. Nebo plánovat výlety! Kdo zná Rhodos, tak ví, že bude spokojen. Dny na ostrově mohou být tak různorodé, jak jen budete chtít. Dopoledne se můžete vydat třeba k některému z hradů na ostrově, po západu slunce se usaďte v některé z taveren ve středověkém Starém městě a pak můžete pod hvězdami protančit noc.

Umístění hotelu

Butikový all inclusive resort pro dospělé hosty se nachází na jihovýchodním pobřeží řeckého ostrova Rhodos, cca 60 km jihozápadně od hlavního města a letiště, 15 kilometrů od ostrova Lindos. Hotel je postavený na mírném kopečku nad mořem, ve výhledu vás potěší jemná linka pobřeží Egejského moře, pláž ve tvaru půlměsíce a vzrostlé borovice.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím