Boutique Hotel Alhambra & Villa Augusta

*****

MALI LOŠINJ

Líbí se vám? Napište nám!
Vůně borovic, jemný vánek od tyrkysového moře a nezaměnitelný charakter tohoto výjimečného ubytování pro vás v uspěchaném světě vytváří útulný mikroprostor klidu a rozjímání.

Informace o hotelu

Luxusní Boutique Hotel Alhambra & Villa Augusta patří do skupin Virtuoso a Small Luxury Hotels of the World. Hotel i vila vás okouzlí vytříbeným vkusem a dokonale sladěným stylem architektury Art Nouveau s moderními designovými prvky. Výsledkem je příjemný a diskrétní prostor, pohostinný a vřelý. Každý detail, od interiérů pokojů, přes restauraci, po zahradu, terasu a pláž slouží pohodlí hostů hotelu a jejich bezpodmínečnému pocitu spokojenosti s výběrem této jedinečné adresy.

Umístění

Hotel se nachází přímo na pláži, v zálivu Čikat, na ostrově Mali Lošinj. Za hotelem se rozprostírá lesopark Čikat.

Popis oblasti

Mali Lošinj se nachází na ostrově Lošinj v západním Chorvatsku, 60 km jihovýchodně od Puly. Zátoka Čikat se nachází na ostrově Mali Lošinj a je jednou z nejkrásnějších pláží Kvarneru. Celá oblast Čikat je hustě zalesněná a poskytuje mnoho přírodního stínu. Lesoparkem Čikat prochází několik atraktivních turistických tras.

Ubytování

Téměř sto let už vítá hotel Alhambra spolu s přilehlou vilou Augusta hosty hledající luxusní, ale příjemné prostředí pro svůj vzácný dovolenkový čas. Kámen, kůže, sklo. Hřejivé na dotek a přece osvěžující, vzdušné a prosvětlené interiéry hotelu díky velkým oknům splývají s bohatými zahradami plnými zářících barev exotických květů. Vyberte si ubytování v hotelu nebo ve vile, vyberte si pokoj nebo apartmán, vyberte si výhled na moře a na záliv Čikat nebo do svěžího a voňavého parku Čikat, skýtajícího přírodní stín a spousty stezek a cestiček pro příjemnou procházku po večeři.

Inspirace

Pro nejlepší zážitek z pobytu doporučujeme využít službu concièrge, která zahrnuje transfery, pronájmy luxusních aut a lodí pro výlety šité na míru vašim představám a podmínkám, bezkonkurenční služby Alhambra Spa s bazénem se slanou vodou, finskou a tureckou saunou, fitness, jógou, masážemi a zkrášlujícími procedurami. Milovníci výtečné gastronomie si určitě pochutnají na skvělé nabídce výtečné restaurace Alfred Keller Restaurant, která se navíc může pochlubit úžasně zásobeným vinným sklípkem.

Umístění hotelu

Hotel se nachází přímo na pláži, v zálivu Čikat, na ostrově Mali Lošinj. Za hotelem se rozprostírá lesopark Čikat.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím