Branco Mykonos

*****

Řecko

Líbí se vám? Napište nám!
Sluncem milované pobřeží. Místo, které má duši. Dny naplněné klidem a vděčností. Noci, které se skládají z výborné zábavy a dokonalého spánku. Rána, která chutnají po čerstvých pomerančích, líná odpoledne s vůní moře a večery s nádechem romantiky. 

Informace o hotelu

Jaké příběhy budete vyprávět o své dovolené v hotelu Branco Mykonos vy? Branco Mykonos je víc než jen luxusní lifestylový resort. Je to ostrovní klasika v nejmodernějším stylu. Nechte si namíchat originální koktejl, zaposlouchejte se do příjemné hudby, tancujte třeba naboso v písku. Nebo si jen tak vychutnávejte sílu okamžiku. A přemítejte o tom, co jste právě prožili.

Umístění

Resort se nachází přímo na pláži v turistickém centru Platis Gialos na jihu ostrova Mykonos, což je oblíbená dovolenková destinace, jedna z nejluxusnějších v Řecku. Letiště je vzdálené pouhých 3,5 kilometru a hlavní město Mykonos 5 kilometrů.

Ubytování

Ubytovat se můžete v nízkopodlažních domečcích v útulných pokojích s balkonem a s výhledem na moře. Pokoje jsou pro dvě až tři osoby.  Nebo můžete být v luxusnějších apartmánech s vlastní předzahrádkou, venkovním ležením nebo s vířivkou. Velký důraz se klade na pohodlné spaní a soukromí, ale také na přímé propojení s přírodou. Jste sice ubytováni v pokojích s bílými zdmi a dřevěnými obklady, nicméně díky promyšlené architektuře máte pocit, že jste neustále venku, na dosah moři, ve společnosti palem a s nohama zabořenýma do teplého písku. K hotelu náleží bazén s lehátky se stíněním proti sluníčku, plážový bar, restaurace, spousta odpočinkových zón s křesly, velkými polštáři a stolečky. K tomu spa a fitness centrum.

Inspirace

Pláž v letovisku Platis Gialos je písečná s pozvolným vstupem do vody. K nejznámějším plážím ostrova plným života, zábavy, hudby a lidí – včetně těch z titulních stránek bulvárních časopisů - patří Paradise a Super Paradise. Pokud se vydáte mimo hlavní turistická centra, lehce najdete klidné a tiché pláže. Na cestách po ostrově potkáte větrné mlýny, kostely, ospalé vesničky. Atraktivní jsou jednodenní výlet na ostrovy Naxos, Délos či Santorini. Určitě využijte dostupnost hlavního města ostrova: centrum tvoří labyrint uliček s obchůdky, butiky, restauracemi a tavernami. Navštívit můžete archeologické muzeum nebo Egejské námořní muzeum. Ať už bude váš program jakýkoliv, určitě se ráno dobře najezte – budete potřebovat spoustu energie. Snídaňový bufet v hotelu Branco nabízí přepychový výběr jídel z nejčerstvějších surovin. samozřejmě i bezlepkové, veganské a vegetariánské verze. Bohatá snídaně se vám bude nejlépe trávit u bazénu, zatímco relaxovat po výletech či sportovních výkonech se můžete v hotelovém spa centru s nabídkou holistických procedur a terapií inspirovaných tradicemi.

Umístění hotelu

Resort se nachází přímo na pláži v turistickém centru Platis Gialos na jihu ostrova Mykonos, což je oblíbená dovolenková destinace, jedna z nejluxusnějších v Řecku. Letiště je vzdálené pouhých 3,5 kilometru a hlavní město Mykonos 5 kilometrů.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím