Carlton Hotel Saint Moritz, Švýcarsko

*****

Švýcarsko

Líbí se vám? Napište nám!
Exkluzivní zimní dovolená ve Svatém Mořici v pětihvězdičkovém hotelu Carlton. Stylověji už to snad nejde! 

Informace o hotelu

Vítejte v hotelu Carlton, v nadmořské výšce víc než 1 800 metrů nad mořem, zařízeném v okázalém a dechberoucím stylu ruských paláců. Ostatně samotný hotel byl prý původně postavený v roce 1913 pro samotného ruského cara. Ke všemu tomu komfortu navíc náleží vynikající concierge servis, který se postará o každý detail vaší dokonalé dovolené. 

Umístění

Hotel se nachází na severní straně jezera, dvě minuty jízdy hotelovým Bentley z vlakového nádraží a pět minut chůze do centra města. Shuttle zabezpečuje hotel i pro přesun na sjezdovky.

Ubytování

Žijte svůj sen v některém se 60 apartmánů, které přepisují dějiny personalizovaného komfortu - a to v nejvyšším standardu a s dokonalým výhledem na zamrzlé jezero či nádherné alpské panorama. Lounge bar, restaurace nebo taneční sál jsou inspirované renesančním stylem „bel étage" a najdete v nich části původního zařízení, jako například krystalové lustry, tradiční tapisérie či mramorové krby. Nadrozměrná okna lákají k pohledu na okolí a každý centimetr prostoru tohoto hotelu slouží komfortu hostů.

Inspirace

Ze svahu rovnou do kuchyně a pod taktovkou michelinských šéfkuchařů absolvovat kurz vaření? Jistě, v hotelu umí zázraky. Můžete se taky kochat výhledy na majestátní vrcholky Alp a užívat si přitom dokonalé spa procedury Carlton spa centra, které zabírá celá tři patra hotelu a jehož nabídka by vás klidně dokázala naplno rozmazlit po celou dobu vaší dovolené. Kdyby... Kdybyste se svůj čas nemuseli dělit mezi další atrakce a speciality hotelu, ke kterým patří například dvě haute cuisine restaurace Romanoff a Da Vittorio Restaurant in Brusaporto, značkové fitnesscentrum, vnitřní i venkovní bazény, půjčovna lyží a výběrová nabídka finských i parních saun.

Umístění hotelu

Hotel se nachází na severní straně jezera, dvě minuty jízdy hotelovým Bentley z vlakového nádraží a pět minut chůze do centra města. Shuttle zabezpečuje hotel i pro přesun na sjezdovky.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím