Castanheiro Boutique Hotel

****

Madeira

Líbí se vám? Napište nám!
V srdci historického centra Funchalu navštivte a zamilujte si úžasný Castanheiro Boutique Hotel. Hotel se nachází v prémiové a klidné lokalitě na nádherném ostrově Madeira.

Informace o hotelu

Ubytování v Castanheiro Boutique Hotel je ideální pro ty, kteří chtějí mít všechny zásadní památky na dosah, v pěší vzdálenosti. Jeden den totiž na seznámení se s městem rozhodně nestačí, alespoň ne tehdy, chcete-li si procházky užít v klidu a žádnou nevynechat.

Umístění

Castanheiro Boutique Hotel je vzdálený půl kilometru od přístavu, dva kilometry od kongresového centra Madeiry CIFEC, šest kilometrů od parku Ecologico do Funchal a třináct kilometrů od letiště.

Ubytování

Počet pokojů a apartmánů je 81, výhledy jsou buď na město nebo do hotelového dvora, který propojuje všechny hotelové budovy. Některé z pokojů mají malý balkon s posezením, některé i zařízenou kuchyňku. Hotel je rozmístěný v pěti zrenovovaných historických budovách z 18., 19. a 20. století. Procházku historií zpestřují nejen exteriéry, ale také interiéry budov. Starožitné předměty, prvky a detaily zde ve vzájemné synergii s moderním zařízením tvoří pohodlné a stylové ubytování. Třešničkou na dortu je krásný bazén s panoramatickým výhledem na zátoku.

Inspirace

Hosté si vesměs pochvalují excelentní hotelový servis a služby personálu. Kromě středomořské restaurace a baru nabízí příjemné posezení i hotelová knihovna. V rámci spa centra lze navštívit vyhřívaný bazén na střeše hotelu, indoorový bazén s hydroterapií, saunu a turecké lázně. K dispozici je i půjčovna kol. Co všechno je ve Funchalu k vidění? Pevnost Palacio de San Lourenco ze 16. století, molo Ilheu de Pontinha s krásným výhledem, městský park Parque de Cidade, nejstarší kamenná stavba ostrova Kostelík svaté Kateřiny, katedrála Sé, jezuitský kostel Igrefa de Colégio, klášter Convento de Santa Clara, budova radnice, Vila Quinta das Cruzes, Muzeum fotografie nebo Městské muzeum. Ve Funchalu se nachází také několik různých parků a botanických zahrad.

Umístění hotelu

Castanheiro Boutique Hotel je vzdálený půl kilometru od přístavu, dva kilometry od kongresového centra Madeiry CIFEC, šest kilometrů od parku Ecologico do Funchal a třináct kilometrů od letiště.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím