Cerf Island Resort

****

Seychely

Líbí se vám? Napište nám!
Cerf Island Resort je překrásným místem, jako stvořeným pro nezapomenutelnou dovolenou v panensky čisté přírodě schované na ostrově Cerf ve vodách Indického oceánu.

Informace o hotelu

Procházka po malinkém ostrově bez silnic, pouze s chodníčky, fascinuje neuvěřitelným přírodním bohatstvím. Jak fauna, tak flóra jsou zde zastoupené zajímavými druhy, mezi které patří například stromy Takamaka, největší druh netopýra vůbec, s místním názvem „Flying fox" nebo želvu obrovskou. Ostrov je obklopený koralovým útesem a podmořský život se zde hemží az 150 zdokumentovanými druhy ryb a mořských živočichů. Z bílých pláží, a ukrytých zátok, typických pro Seychelly, si odnesete ty nejkrásnější vzpomínky, ať se rozhodnete pro sportovní aktivity nebo pro leňošení ve stínu palem a v tiché společnosti stromů Takamaka a granitových skal, či pro romantické pozorování západu slunce nad Indickým oceánem, nebo u dokonalé večeře na pláži pod hvězdami.

Umístění

 Ostrov Cerf je vzdálený 4 kilometry od Mahé, na Seychelách. Je součástí „St. Anne Marine National Park".

Ubytování 

 Cerf Island Resort nabízí svým hostům 24 nádherných vil, citlivě vystavěných s ohledem na okolité prostředí a vkusně zařízených, dle nejvyšších standardů a s odkazem na kreolskou kulturu. 24 vil je rozdělených do tří kategorií, ovšem bez jediného kompromisu směrem k zařízení nebo ke kvalitě služeb. Bez ohledu na to, kterou si vyberete, bude to určitě dovolená vašeho života! Dle hotelových zásad je minimální věk ubytovaných hostů 7 let.

Inspirace

  Hostům je v resortu k dispozici „La Spa Latanier" s pečlivě sestavenou nabídkou služeb a procedur pro nejvyšší pohodlí. Relaxovat lze dále u bazénu s přívětivím barem. Restaurace s krásným výhledem na moře má v nabídce tradiční i exotické pokrmy velmi vysoké úrovně. Přátelský a perfektně vyškolený personál pečuje o maximální spokojenost svých hostů. Ke sportovnímu využití na souši slouží hostům tenisový kurt. 

Umístění hotelu

Ostrov Cerf je vzdálený 4 kilometry od Mahé, na Seychelách. Je součástí „St. Anne Marine National Park“.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím