Chiado44, Lisabon

****

LISABON

Líbí se vám? Napište nám!
Příjemný městský hotel Chiado44 se nachází v historické rezidenční budově z roku 1820, dvě minuty chůze od Largo de Camoes, ikonické staré lisabonské ulice.

Informace o hotelu

Hotel nemá výtah, ale nemusíte mít obavy, ochotná recepce se postará o vaše kufry. Filozofií tohoto hotelu je nabídnout ubytování v rezidenčním stylu s veškerým zázemím a kvalitou služeb hotelu.

Umístění

Hotel se nachází půl kilometru od Bairro Alto a od Rossio. Nejbližší letiště je Humberto Delgado Airport v Lisabonu, 7 kilometrů jízdy.

Ubytování

Hotel prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2016 a na třech patrech nabízí 12 klimatizovaných pokojů s koupelnou. Z toho šest pokojů s balkonem a s výhledem na řeku a šest pokojů s výhledem do zahrady. Mimochodem, z těch šesti pokojů s výhledem do zahrady mají balkon dva pokoje.

Inspirace

Hotel je ideální pro páry, maximální obsazenost jednoho pokoje jsou tři osoby. Centrální čtvrť Misericórdia, kde hotel sídlí, byla možná díky tomu, že má ve jménu slovo „milost", v čase developerského boomu ušetřena masivních přestaveb. Úzké uličky turistům nabízejí malé obchůdky a divadla, kavárničky s galeriemi, tradiční holičství i řemeslné dílničky, které tady žijí a fungují po generace. A pokud se k cílům, kam se chcete dostat, nedá podívat pěšky, v hotelu je možné zamluvit si půjčení auta.

Umístění hotelu

Hotel se nachází půl kilometru od Bairro Alto a od Rossio. Nejbližší letiště je Humberto Delgado Airport v Lisabonu, 7 kilometrů jízdy.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím