Coco Bodu Hithi

*****

Severní Male Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Coco Bodu Hithi je prvotřídní luxusní resort na soukromém atolu Bodhu Hithi, který se nachází v oblasti North Male Atol.

Informace o hotelu

Umístění

Resort se nachází na překrásném ostrově s bujnou tropickou vegetací, na který se dopravíte za 40 minut rychlou lodí. 

Vybavení

Restaurace nabízí buď bufet nebo ala carte, bar, vinný bar, plážový restaurant. Jídlo lze servírovat i ve vilách. Spa nabízí léčebné procedury z Indonésie, Thajska, Indie, dále se v resotu nachází pavilon jógy, pavilon Tai Chi, tělocvična, bazén, tenisový kurt, stolní tenis, volejbal. Centrum vodních sportů nabízí plachtění, kanoe, windsurfing, vodní lyže. Najdete zde také butik, prádelnu, plážový servis a servis u bazénu, telefony a připojení na vysokorychlostní internet.

Ubytování

Coco Bodu Hithi nebízí 44 Island Villas, 16 Water Villas, 16 Escape Water Villas, 24 Excape Water Residences.
Island Villas (188m2) nabízejí prostornou ložnici, šatnu, sociální zařízení s vanou s výhledem na oceán, dvě sprchy (vnitřní a venkovní), soukromou předzahrádku s bazénem a lehátky, obývací část a slunečník s venkovním posezením. Vybavení: bar, TV s DVD, rychlovarná konvice, trezor.
Water Villas (109m2) nabízejí prostornou ložnici, sociální zařízení s vanou, sprchou a dvojitým umyvadlem, prostornou venkovní část s možností posezení a bazén. Vybavení: bar, TV s DVD, rychlovazná konvice, trezor, telefon, vysoušeč vlasů, klimatizace, ventilátor.
Escape Water Villas (144m2) s bazény nabízejí prostornou ložnici a sociální zařízení (vnitřní a venkovní sprcha, vana, dvojité umyvadlo), přímý vstup do laguny, vlastní bazén. Vybavení: bar, TV s DVD, kávovar, trezor, telefon, vysoušeč vlasů, klimatizace, ventilátor.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím