Coco Palm Dhuni Kolhu

*****

Baa Atoll

Líbí se vám? Napište nám!
V Coco Palm Dhuni Kolhu Vás v tropických vilách u křišťálově čistých vod soukromého ostrovního ráje čeká luxusní a nezapomenutelný pobyt. 

Informace o hotelu

Umístění

Tento velice luxusní resort je umístěn na Baa atolu, 124 km od mezinárodního letiště na Male, obklopen lagunou a korálovým útesem.

Vybavení

V resoru se nachází 2 restaurace (různé druhy kuchyní, forma bufetu nebo a la carte), gril – restaurace, která servíruje čerstvě grilované ryby a mořské plody s výhledem na oceán, dále dva bary, butik, dárkový obchod, 24 hodinová recepce, prádelna. Z nejrůznějších aktivit zde můžete vyzkoušet například stolní tenis, badminton, tenis, volejbal či kulečník, k dispozici je i tělocvična, aerobik, bar a jacuzzi, spa (procedury z Indonésie, Thajska a Indie, ayurvedské produkty) a vodní sporty jako je potápění – PADI, plavby na katamaránu, windsurfing, vodní lyže či plachtění.

Ubytování

Coco Palm Dhuni Kolhu nabízí 57 Beach Villas, 27 Deluxe Villas, 12 Lagoon Villas, 2 Sunset Lagoon Villas.
Beach Villas/ Deluxe Villas (87m2) jsou umístěny u pláže v tropické vegetaci s venkovní sprchou, prostorná ložnice s ventilátorem a klimatizací, soukromá terasa s posezením. Deluxe vila má vybavenější sociální zařízení a má bazén. Vybavení: mini bar, trezor, rychlovarná konvice, vysoušeč vlasů, služby prádelny, telefon.
Lagoon Villas (87m2) situovány nad lagunou s vlastním bazénem, venkovní posezení, prostorná ložnice s klimatizací a ventilátorem, luxusní sociální zařízení.Dále v pokoji najdete mini bar, trezor, rychlovarnou konvici, vysoušeč vlasů, služby prádelny, telefon.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím