Cocoon

*****

Maledivy

Líbí se vám? Napište nám!
Ostrov je díky své rozloze, krásné laguně a dlouhému písečnému výběžku ideálním pro klidnou dovolenou, pro výlet plný zábavy a dobrodružství, pro pobyt celých rodin nebo pro páry zamilované hledající to pravé místo pro romantický svatební obřad.

Informace o hotelu

Resort byl postavený v krásném, italském stylu a otevřený v prosinci 2016. V jeho okolí se nachází skvělé potápěčské lokality. Majestátní rejnoci Manta, delfíni, želvy a vy. Spolu v míru a klidu v blankytné vodě korálového útesu v prostředí, které se řadí mezi nejkrásnější potapěčské lokality planety. V roce 2017 dostal resort Cocoon Maledivy od "South Asian Travel Awards" cenu v kategorii "Asia Leading Design Hotel".

Umístění

Resort se nachází na ostrově s názvem, kterého vyslovení vám zabere více času, než skočit z něj do vody! 'Ookolhufinolhu' v atolu Lhaviyani leží 30 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště v Malé.

Ubytování

Ubytování v resortu má několik výjimečností, o které bychom se s vámi rádi podělili. A moc si přejeme, abyste je zažili na vlastní kůži! Předně: kdekoliv se v resortu ubytujete, budete to mít vždycky jen krok k vodě. Dále: ubytování v resortu je lehoučké jako výborně šitá košile na míru z toho nejjemnějšího hedvábí. Komfort, maximální propojení s přírodou, důraz na soukromí, krásné terasy s pohodlným nábytkem, moderní barvy a materiály, detaily, které vám umožní z každé vteřiny na ostrově udělat svůj soukromý, tropický ráj.

Inspirace

Tři restaurace a dva bary se postarají o vaši spokojenost a potěší vaše smysly širokým výběrem masa, mořských specialit, výborné kávy a alkoholických i nealkoholických nápojů. Vychutnejte si čas vaší dovolené v restauracích a barech s jedinečnou atmosférou oslavující genius loci. Užívejte si romantiky za světla měsíce a svíček na pláži nad kulinářským menu zdejšího šéfkuchaře nebo volný čas v baru v blízkosti dětského klubu, zatímco bude o vaše děti výtečně postaráno. Sportovní aktivity, rybaření, šnorchlování, exkurze a výlety, pikniky, denní animace, diskotéka, karaoke, „boduberu", krmení ryb, tanec, živá hudba a mnoho dalšího. Chvílemi nebudete vědět, kam dřív skočit! V resortu Cocoon se zkrátka nikdo nikdy nenudí.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím