Constance Ephelia Resort, Seychely

*****

Mahe

Líbí se vám? Napište nám!
Luxusní nově otevřený Ephelia Resort situovaný v nedotčené oblasti západního pobřeží Mahé.

Informace o hotelu

Umístění

Nově otevřený Ephelia Resort situovaný v nedotčené oblasti západního pobřeží Mahé má exkluzivní umístění u mořského národního parku Port Launay. Na rozloze pozemku 120 hektarů naleaznete i velice vzácnou vegetaci. Celý komplex se rozprostírá podél dvou pláží a k dispozici jsou i 4 bazény.

Vybavení

Constance Ephelia nabízí pět restaurací a barů. Každý z těchto podniků má jedinečný a originální design i nabídku. Corossol "Live" je hlavní restaurace resortu a v nabídce má především mezinárodní kuchyni. Jídelní místnost je rozdělena na mnoho různých částí a nabízí tak mnoho možností, kde se usadit, včetně možností obědvat pod širým nebem. Helios "Mediterranean" je elegantní restaurant na jižní pláži. Formou bufetu se zde podávají jídla ovlivněná kuchyní jižní Francie, Itálie, Španělska, Maroka, Libanonu a dalších zemí. Restaurant Adam & Eve..."Ethnic Grill" na jižní pláži se nachází přímo vedle Junior Suites. Maso je vařeno či grilováno před hosty restaurace. Cyann "Signature cuisine" je vysoce kvalitní restaurační zařízení s výbornou francouzskou a asijskou kuchyní.

Lázně mají rozlohu 6000 m2 a jsou umístěny přímo uprostřed nádherných tropických zahrad. Pro hosty resortu je bezplatně k dispozici plně vybavená tělocvična, tenisové a squashové kurty a vodní sporty jako například šlapadla, katamarán, windsurfing a kajaky.

Ubytování

Resort nabízí široký výběr exkluzivního ubytování. Junior (62 m2) a Senior Suity (80 m2) jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, koupelnou s prostornou vanou, dvěma toaletními stolky, oddělenou sprchou, WC, vysoušečem vlasů, obývacím prostorem, bezplatnou WIFI sítí, LCD televizí, zařízením Mac mini (připojení iPod, přehrávání CD & DVD), telefonem, mini-barem a polštářovým menu. Family Villas se soukromým bazénem (205 nebo 350m2), 16 Beach Villas se soukromým bazénem - (370 m2), 8 Hillside Villas se soukromým bazénem (120 nebo 220m2), 10 Spa Villas se soukromým bazénem - (330 m2).

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím