Constance Ephélia Resort

*****

Mahe, Seychely

Líbí se vám? Napište nám!
Constance Ephélia Resort se nachází tisíc kilometrů od starostí, stresu a brzkého vstávání. 

Informace o hotelu

Constance Ephélia Resort patří k největším resortům na Seychelách. Je to vlastně taková hotelové vesnice. I přes svoji rozlohu, spoustu společenských, sportovních i kulturních akcí nabízí tento resort dostatek soukromí a klidu. Vydejte se do ostrovního ráje, nechte si namíchat nápoj lásky, pojistěte svoju budoucnost nejrůznějšími amulety a talismany. Seychely jsou bezkonkurenční exotickou destinací.

Umístění

Resort se svými 120 hektary plochy zabírá většinu výběžku Port Launay na západě ostrova Mahé. Z letiště trvá cesta 40 minut, seychelský národní park Morne je vzdálený pouhých 5 minut jízdy. Severní a jižní část resortu se pozvolna rozplývá do dvou nádherných písečných pláží. Na jihu vás přivítá klidná a mělká zátoka Lans Ilet, na severu je pláž ještě krásnější, bohatě obdařená typickými seychelskými balvany a omývaná průzračnou tyrkysovou vodou oceánu. Oba plážové konce resortu propojuje cesta mangrovovým pralesem, podél resortu se rozprostírá mořský národní park.

Ubytování

Spektrum ubytovacích možností je široké, zahrnuje všechno, co patří k exotickému resortu. Od příjemných dvoulůžkových apartmánů s balkony a výhledy do zahrady, přes rodinné, plážové či SPA vily s bazény, až po prostorné vily pro sedm lidí. Interiéry jsou ve stylu safari. Svou barevností, nábytkem a materiály připomínají tanzanskou buš.

Inspirace

K resortu náleží dvě pláže a dost bazénů na to, abyste to k některému z nich nikdy neměli daleko. Ty veřejné najdete strategicky umístěné mezi pláží a apartmány. Program je na seychelském ostrově poměrně jasný. Prim hrají aktivity spojené s vodou, koupáním a sluníčkem. V těsném závěsu následuje objevování, cestování, výlety a nákupy, pokračuje se skvělým jídlem, sportem a zábavou. Končí se – nebo znovu začíná – prémiovou lázeňskou péčí. Sport je pro mnoho lidí nedílnou součástí každé dovolené, v Constance Ephélia Resortu jsou čtyři tenisové kurty, kurt na squash a široká nabídka nemotorizovaných vodních sportů. Cvičí se jóga, trénuje se potápění, zdokonaluje rybolov, na místě je skvěle vybavená posilovna. Hotelové spa centrum má rozlohu 6000 m2 a je umístěné přímo uprostřed nádherných tropických zahrad. Je plné relaxačních zákoutí, bazénů a místností, ve kterých probíhají nejrůznější terapie a ošetření s vlastní značkou kosmetiky. Constance Ephélia má pět restaurací a barů včetně luxusní restaurace Cyann s dokonalým degustačním menu, středomořskou restauraci Helios a restauraci Corossol a nabídkou italské a asijské kuchyně.

Umístění hotelu

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím