Constance Lémuria Resort

*****

Praslin

Líbí se vám? Napište nám!
Zažijte luxusní dovolenou v pětihvězdičkovém hotelu Lemuria, jednoho z oblíbených hotelů populárního řetězce Constance. Nachází se na ostrově Praslin, jenž láká cestovatele z celého světa na svou unikátní faunu a floru.

Informace o hotelu

Umístění

Exklusivní Lémuria Resort s vlastním 18 jamkovým golfovým hřištěm, který byl otevřen v prosinci 1999, je situován na severozápadním pobřeží ostrova Praslin, pohých 5 minut od letiště a rozkládá se na 3 překrásných plážích.  

Vybavení

Resort nabízí 3 restaurace: The Legend – hlavní budova, snídaně a večeře formou bufetu, večer lze à la carte menu, na oběd lehké jídla jako sendviče, hamburgery, těstoviny, The Seahorse – večeře francouzská menu kombinovaná se seychelskou kuchyní, kultivovaná atmosféra s výhledem na golfové hřiště, The Beach Bar & Grill – překrásný výhled na moře, mořské plody, kreolská atmosféra, výběr à la carte menu, a 4 bary: The Legend Bar – loby bar s výhledem na zahradu a oceán, nabízí ranní kávu, odpolední čaj, výběr cigaret, The Seahorse Bar – u golfového hřiště a restaurace The Seahorse, The Pool Bar – nabízí koktejly, nápoje v uvolněné atmosféře u bazénu, The Beach Bar – na vyvýšeném místě s výhledem na pláž Grande Anse a Anse Kerlan a nabízí množství džusů a koktejlů. 

V resortu dále naleznete Lázně Le Spa de Constance s Shiseido pavilionem, 18ti jamkové golfové hřiště, 2 osvětlené tenisové kurty (syntetická podlaha), horská kola, šlapadla, šnorchlovací výlety včetně vybavení, kajak, windsurfing, sauna, bazén, whirlpool, plně vybavená tělocvična. Za příplatek pak hotel nabízí potápění (PADI potápěčská škola), rybaření, lekce vodních sportů, potápění a tenisu, metoda Shiseido's Qi, masáže, léčebné procedury, kadeřník.

Hotel také nabízí dětský klub pro děti 4-12 let, konferenční místnost, VIP Lounge (pro odjezdy a příjezdy), knihovna, butik, prádelna.

Ubytování

Suity leží rozesety podél dvou pláží, každý suite je 15 metrů od pobřeží v tropické zahradě. Všechny jsou vybaveny klimatizací, ventilátorem, sociálním zařízením s vanou, dvěma umyvadly, zvlášť sprchou/ WC, vysoušečem vlasů, obývací částí s vysokorychlostním internetem & WIFI (zdarma připojení na internet), mini barem, trezorem, satelitní TV, DVD, CD, telefonem, věcmi na přípravu kávy a čaje. Resort nabízí následující ubytování: Junior Suites (52 m2) s terasou nebo balkonem, Senior Suites (115 m2 včetně obývací části) s dvojitou terasou, Villy (725 m2) s vlastním bazénem, dvěma ložnicemi a kuchyňí s majordomem a jednu Presidential Villu (1250 m2) s vlastními bazény a 3 ložnicemi)

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím