CORAL BEACH RESORT SHARJAH

****

Líbí se vám? Napište nám!

Informace o hotelu

Tento 4hvězdičkový rekreační hotel je umístěn uprostřed upravené zahrady na pobřeží Perského zálivu. Je vzdálený  5 km od centra Sharjah ,12 km od letiště Sharjah a 30 minut jízdy jízdy od letiště v Dubaji. Coral Beach nabízí bazén, soukromou pláž, parkoviště, 24h recepci, 4 restaurace, bar, konferenční centrum, obchody, saunu, půjčovnu aut.Hosté rezortu si mohou dopřát relaxační masáž nebo si zahrát tenis. Děti si mohou zařádit v dětském bazénu s tobogány a na hřišti. K dispozici je také dobře vybavená posilovna, stejně jako společenské prostory, kde lze pořádat i hostiny.

Moderně zařízené pokoje (160 pokojů) zahrnují klimatizaci, SAT -TV, minibar, vlastní sociální zařízení, fén, TV se sat., telefon, minibar, trezor, rádio, balkon. Z některých pokojů se otevírá výhled na Perský záliv.

Restaurace Waves nabízí výhled na pláž a výběr jídel à la carte. Casa Samak s výhledem na Perský záliv se specializuje na jídla z mořských plodů. V gurmánské restauraci Al Dente si můžete pochutnat na italských specialitách. V kavárně Coral Beach si můžete zajít na čerstvé pečivo a osvěžující nápoje.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím