Creta Maris Beach Resort

*****

Kréta

Líbí se vám? Napište nám!
Creta Maris Beacg Resort není hotel. Ani jen tak nějaký resort. Je to nádherná řecká all inclusive vesnice na břehu Egejského moře, zdobená kvetoucími stromy a keři, protkaná úzkými, kameny dlážděnými uličkami. 

Informace o hotelu

Při procházkách mezi bíle natřenými domky můžete posedět na lavičkách pod stromy nebo na nízkých kamenným zíďkách podél chodníků a obdivovat výhledy. Za každým rohem budou jinak krásné! Rodinný all inclusive ráj, kam i lidé v něm zaměstnaní docházejí nadšení, se rozprostírá na dvou stranách klidné komunikace. Obě části propojují mosty.

Umístění

Resort se nachází v sousedství města Hersonissos na severu Kréty, jen 25 minut jízdy z letiště. Město je asi 25 kilometrů východně od Heraklionu a západně od Agios Nikolaos.

Ubytování

Kapacita resortu je 680 pokojů, díky rozlehlým a velkorysým prostorům však nikdy nemáte pocit přeplněnosti. Pokoje jsou zařízené lesklým dřevěným nábytkem. Za pozornost stojí zejména apartmány kategorie Deluxe se zahradou, klidnější a větší pokoje s balkony za cestou nebo dvoupatrové vily Creta Maris Pool s parní saunou, vířivkou a bazénem. Společné prostory jsou pohodlnější díky polstrovaným sezením umístěným šikovně vždy v místech, kde se dobře odpočívá nebo kde je parádní výhled do okolí. Personál je velmi pohotový a ochotný, atmosféra pohostinná a vlídná.

Inspirace

V rámci resortu slouží hostům elegantní spa centrum a obrovský vodní park – dva různé způsoby, jak se odreagovat, načerpat síly a dobít energii. Vodní park má úctyhodných 4 000 m2 a kromě atrakcí nabízí i moderované programy, animace či hlídání dětí se sportovně zábavným programem. Creta Maris Hammam Spa centrum patří k nejluxusnějším na Krétě a jeho návštěva k nezapomenutelným zážitkům. Dopřejte si to, co si zasloužíte, perfektní péče o tělo i duši přece patří k dokonalé dovolené. A abychom nezapomněli – víme, že základní podmínkou spokojeného dovolenkáře je perfektní kuchyně. Tak počítejte s námi: v Creta Maris se můžete projíst k naprosté spokojenosti v šesti restauracích a dvou snack barech. Zabavit, posedět a skvěle se občerstvit můžete v devíti barech. Minimálně jeden večer si také vyčleňte na opravdu romantické gesto – soukromá večeře při svíčkách a svitu hvězd přímo na pláži.

Umístění hotelu

Resort se nachází v sousedství města Hersonissos na severu Kréty, jen 25 minut jízdy z letiště. Město je asi 25 kilometrů východně od Heraklionu a západně od Agios Nikolaos.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím