Denis Private Island

*****

Denis island

Líbí se vám? Napište nám!
Užívejte si luxus a komfort v Denis Privat Island! Bujná tropická vegetace, zářivé písečné pláže a zasoužený relax!

Informace o hotelu

Umístění

Ostrov Denis se nachází 95 km severně od hlavního města Mahe – Victoria. Je je ideální pro milovníky hloubkového rybaření, nabízí překrásné procházky a také vybavení pro tenisty, potápěče, milovníky windsurfingu.

Vybavení

Hotel nabízí restaurace a bary, možnost hlídání dětí, obchodní služby (faxování, kopírka, e-mail, mezinárodní hovory), neomezené využívání sportovních aktivit: biliard, stolní tenis, šipky, hry a videohry, bazén, windsurfing, tenis, odpalování golfových míčků, petanque, volejbal, šnorchlování, potápění, rybaření, procházky přírodou s průvodcem a nejrůznější expedice. 

Doporučení: po 19:30 hod. je vyžadováno po mužích nosit dlouhé kalhoty v hotelovém lobby, baru a restauraci. Komunikace: na ostrově není mobilní signál, hovory lze uskutečnit přes recepci.

Ubytování: 

Denis Private Island nabízí 25 vilek: 23 deluxe nebo beachfront cottages – klimatizované domky 90m2 se soukromou verandou. Vybavení: klimatizace, ventilátor, sprcha, venkovní dvorek, sociální zařízení, vybavení na vaření kávy a čaje, mini bar, žehlička a žehlící prkno, vysoušeč vlasů, lze připlatit za výhled na moře z verandy. Další vily: Villa Prince Noir (169m2), Villa Bois D'Argent (325m2)

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím