Desroches Island

*****

Seychely

Líbí se vám? Napište nám!
Objevte tenro luxusní resort, který se nachází na ostrově Desroches Island! Najdete zde křišťálově čisté moře, kilometry bílých písečných pláží, romantiku, dobrodružství i zasloužený relax. 

Informace o hotelu

Umístění

Ostrov Desroches je umístěn 230km jihovýchodně od Mahé. Nabízí 14km bělostných pláží s křišťálovou vodou. Tento exklusivní ostrov je jedním z nejkrásnějších v Indickém oceánu. Na celém ostrově je pouze jeden jediný resort.

Vybavení

V resortu je Vám k dispozici lounge, jídelna, bar, bazén, Desroches island spa, připojení k internetu, centrum vodních sportů, potápěčské centrum a butik. Resort láká své návštěvníky na nejrůznější aktivity, mezi které patří například pozorování zvířat jako jsou želvy. Vyzkoušet zde můžete také sportovní aktivity - jízdu na kole,stolní tenis, šipky nebo tenis na osvětlených tenisových kurtech. Z vodních sportů resort nabízí možnost potápění, rybaření, šnorchlování, kajaku a mnoho dalšího. Desroches Island také zajišťuje svatby.

Ubytování

Junior suites:  Celkem 20 junior suites je umístěno na západní pláži v tropické zahradě jen pár kroků od pláže. Sociální zařízení se skládá z vnitřní části a venkovní kryté části. Nachází se v nich manželská postel nebo dvě oddělené postele, satelitní plasmová TV, klimatizace, plně vybavený minibar, venkovní vana a sprcha, lounge, telefon, vysoušeč vlasů, zásuvka na holící strojek, elektronický trezor a 2 kola na suite. Okolo centrální části je jídelna, bazén, spa.

Vily: jsou ideálně umístěny u severozápadní pláže a jsou obklopeny tropickou vegetací zajišťující plné soukromí. Každá vila má vlastní soukromý bazén, centrální obývací část, moderní kuchyň a ložnice, které jsou klimatizované a mají vlastní venkovní sprchu a venkovní lounge. Všechny vily mají vlastního kuchaře. Dále se ve vilách nachází vana, plně vybavený minibar, plazmová TV, DVD přehrávač, I-pod connection, elektronický trezor, vysoušeč vlasů a zásuvka na holící strojek, dva kajaky a kola. K dispozici je 26 pěti až čtyřložnicových vilek, 1 pětiložnicová prezidentská vila, 23 čtyřložnicových vilek a 2 čtyřložnicové vily.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím