Dubai Parks and Resorts

SAE - Dubaj

Líbí se vám? Napište nám!
Přijeďte splnit sny svým dětem, přijeďte zažít nepopsatelné a nezapomenutelné. Zábava a soft adrenalin nejen pro děti, ale především pro celou rodinu! 

Informace o zážitku

Dubai Parks and Resorts jsou lehce dostupná, provozují bezplatné, luxusní klimatizované autobusové linky z různých obchodních center v Dubaji. V provozu denně.

Začněte například v parku LEGOLAND® Dubai – non stop zábava a perfektní program pro celou rodinu. V areálu naleznete přes 40 různých tematických LEGO® expozic, exkurzi do výroby, největší LEGO® obchod na Středním Východě, Vítejte v místě, kde můžete postavit a pilotovat letadlo, řídit loď, vystavět a zachránit hořící budovu nebo získat svůj vlastní LEGOLAND® řidičské oprávnění!

Zkonstruujte vlastního robota, prohlédněte si park z výšky Kid Power Towers, staňte se rytířem nebo princeznou, podnikněte výpravu ponorkou, čo objevte Faraonův poklad.

Vaše návštěva by nebyla kompletní, kdybyste vynechali interaktivní MINILAND, centrum každého LEGOLAND® parku. 20 milionů LEGO® kostek tvoří kopii města Dubaj.

Další vaší zastávkou může být LEGOLAND® Water Park s vodními atrakcemi, skluzavkami, tobogány a dalšími vychytávkami, určenými především pro rodiny s dětmi od 2 – 12 let.

Ač na pobřeží Perského zálivu, zde můžete zaklepat na brány Hollywoodu! Největší a nejúspěšnější filmová studia – DreamWorks Animation, Columbia Pictures and Lionsgate – vás dostanou ve svých show přímo doprostřed stříbrného plátna. Děti potkají své oblíbené hrdiny a příběhy, které znáte z pohádek a flmů vám ožijí přímo před očami! Podívejte se do kuchyně největších hollywoodských špílmachrů a zjistěte, jak se dělají speciální efekty, jak se stříhá film a kde vůbec vzniká.

Svým vlastním světem je Bollywood Parks™ Dubai, první svého druhu na světě. Bránou do Dubai Parks & Resorts je Riverland™ Dubai, místo plné obchodů, resaturací a zábavy, které je volně přístupné bez lístku. Potěšte se procházkou podél vody čtyřmi historickými zónami a vraťte se zpátky v čase například do francouzské vesnice 17. století.

Dubai Parks and Resorts se nacházejí v Dubaji, na ulici Sheikh Zayed Road, naproti souostroví Palm Jebel Ali.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím