Dubai Parks and Resorts

SAE - Dubaj

Líbí se vám? Napište nám!
Přijeďte splnit sny svým dětem, přijeďte zažít nepopsatelné a nezapomenutelné. Zábava a adrenalin pro celou rodinu! 

Informace o zážitku

DUBAI PARKS AND RESORTS jsou tři zábavní a jeden vodní park, stylová vstupní zóna i luxusní rodinné ubytování. Oblast lehce dostupná - bezplatné, luxusní klimatizované autobusové linky z různých obchodních center v Dubaji. V provozu denně.

Začněte například v parku LEGOLAND® Dubai – non stop zábava a perfektní program pro celou rodinu. V areálu naleznete přes 40 různých tematických LEGO® expozic, exkurzi do výroby, největší LEGO® obchod na Středním Východě. Vítejte v místě, kde můžete postavit a pilotovat letadlo, řídit loď, nebo získat svoje vlastní LEGOLAND® řidičské oprávnění! Zkonstruujte vlastního robota, prohlédněte si park z výšky Kid Power Towers, staňte se rytířem nebo princeznou, podnikněte výpravu ponorkou, či objevte Faraonův poklad. Zdejší MINILAND, centrum každého LEGOLAND® parku, 20 milionů LEGO® kostek tvoří kopii města Dubaj.

Další vaší zastávkou může být LEGOLAND® Water Park s vodními atrakcemi, skluzavkami, tobogány a dalšími vychytávkami, určenými především pro rodiny s dětmi od 2 – 12 let.

Ač na pobřeží Perského zálivu, zde můžete zaklepat na brány Hollywoodu! MOTIONGATE™ Dubai - největší a nejúspěšnější filmová studia – DreamWorks Animation, Columbia Pictures and Lionsgate – vás dostanou ve svých show přímo doprostřed stříbrného plátna. Děti potkají své oblíbené hrdiny a příběhy, které znáte z pohádek a flmů vám ožijí přímo před očami! Podívejte se do kuchyně největších hollywoodských špílmachrů a zjistěte, jak se dělají speciální efekty, jak se stříhá film a kde vůbec vzniká.

Svým vlastním světem je Bollywood PARKS™ DUBAI, první svého druhu na světě. Velkolepé kulisy, živé scény z nejznámějších bollywoodských filmů, filmové zákulisí i speciální efekty okořeněné chutěmi i vůní Indie.

Bránou do Dubai Parks & Resorts je RIVERLAND™ Dubai, místo plné obchodů, restaurací a zábavy, které je volně přístupné bez lístku. Potěšte se procházkou podél vody čtyřmi historickými zónami a vraťte se zpátky v čase například do francouzské vesnice 17. století.

Třešničkou na dortu je luxusní rodinný hotel LAPITA 5*, v pěší vzdálenosti od všech bran všech parků.

Dubai Parks and Resorts se nacházejí v Dubaji, na ulici Sheikh Zayed Road, naproti souostroví Palm Jebel Ali, 45 min. jízdy od mezinárodního letiště.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím