Hotel Atlantis, The Palm

*****

SAE - Dubaj

Líbí se vám? Napište nám!
 Největší hotel na světě s obchody a mnoha restauracemi. Hoteloví hosté mají zdarma vstup do zábavního parku Aquaventure a akvária Lost Chambers.  

Informace o hotelu

Hotel je dominantou umělého ostrova The Palm Jumeirah.

Ubytování

Royal Tower - deluxe a atlantis pokoje: deluxe jsou umístěny na prvních pěti poschodích Royal Towers, atlantis pokoje jsou výše, k dispozici francouzský balkon s výhledem na Palm Jumeirah a Arabský záliv. V horních patrech a v rohách jsou Executive Suites, Terrace Suites, Regal Suites a další suity.
Imperial Club – resort uvnitř resortu, který poskytuje výjimečné služby, zajišťuje pocit menšího resortu.
Hotel nabízí také exkluzivní „Lost Chambers Suites", které mají výhled z ložnice a koupelny na podmořský svět laguny (prosklené stěny), ve třech patrech jsou Neptun a Poseidon suity. Zde hotel nabízí hostům překrásné foye vedoucí dolu do vodní části hotelu, kde jsou restaurace a suity s výhledem do laguny, kde lze sledovat 65tisíc podmořských druhů zvířat, k dispozici soukromý komorník, který je připraven nosit občerstvení 24 hodin denně.

K dispozici

2 venkovní bazény, akvárium Laguna se 100 druhy mořských živočichů, záliv s delfíny se vzdělávacím centrem o životě delfínů a interaktivním programem, 17 restaurací a barů, noční klub, diskotéka, masáže, kadeřnictví, vířivka, lázně, konferenční centrum, kadeřnické služby, salon krásy, půjčovna aut, prádelna, dětské kluby, butiky světových značek, obchody se suvenýry, zábavní komplex (vodní park) Adventure, 4 tenisové kurty, vodní sporty, fitnes centrum, běžecká dráha.

K dopravě do centra můžete využít monorail nebo hotelové shuttle busy.

Umístění hotelu

Hotel je vzdálen 30 min od mezinárodního letiště, 20 min od centra Dubaje.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím