Hotel Burj Al Arab

******

SAE - Dubaj

Líbí se vám? Napište nám!
Tento přepychový hotel je považován za nejluxusnější hotel na světě a je také symbolem Dubaje. Je zapsán v Guinnessově knize rekordů. Hotelová recepce Vás uvítá korálovými akvárii, vodopádem s ledem a sloupy padající vody.

Informace o hotelu

Ubytování

Všechny suity jsou dvoupatrové, ložnice je nahoře. Každé patro má svého majordoma, který splní veškerá přání hostů. Suity jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, televizí se satelitem, telefonem, rádiem, počítačem s přístupem na internet, jídelnou s barem a výhledem na moře. K výzdobě pokojů byly využity ty nejkvalitnější materiály - carrarský mramor, brazilská žula, irské tkaniny.

Vybavení

Ve všem se odráží pověstná arabská pohostinnost. Hotelová budova dosahuje výšky 321 metrů a je postavena na uměle vytvořeném ostrůvku 280 metrů od pobřeží. V hotelu je k dispozici velké konferenční zázemí, veškeré myslitelné zázemí k relaxaci včetně arabských lázní ve stylu snů tisíce a jedné noci. Pláž s množstvím vodních sportů. Hosté mohou zdarma do vodního parku Wild Wadi.

Stravování

 Nachází se zde 7 restaurací všech možných světových kuchyní. Mají jedno společné - výborný servis a vyjímečné jídlo. Pochutnáte si na mořských plodech v restauraci Al Mahara, která je umístěna pod hladinou moře. Užijete si neskutečný výhled z restaurace Al Muntaha nebo si pochutnáte na arabských, japonských či středomořských pokrmech.

 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím