Emirates Palace

*****

SAE - Abu Dhabi

Líbí se vám? Napište nám!
Jedná se v podstatě o královský palác, který poskytuje návštěvníků 100% soukromí a zároveň možnost maximálního vyžití. Každoročně hostí nejvýznamnější osobnosti světa.

Informace o hotelu

Hotel se nachází nedaleko hlavní diplomatické a obchodní oblasti. Jedná se v podstatě o královský palác, který poskytuje návštěvníků 100% soukromí a zároveň možnost maximálního vyžití. Každoročně hostí nejvýznamnější osobnosti světa.

Má jedinečný desigh i atmosféru, má i svá pravidla.

Hotel nabízí mnoho možností jak se cítit dobře - např. 1.5 km dlouhou soukromou písečnou pláž (bělostný písek je dovezen z Maroka), 2 velké venkovní bazény, 4 tenisové kurty, 2 fitness studia s posilovnou. Je tu zastoupení vodních sportů jako je plachtění, šnorchlování a windsurfing. Součástí resortu je i nákupní centrum s dalšími atrakcemi.

Hotelový servis je tu pro vás celý den. K dispozici je wi-fi s velmi rychlým připojením na internet. Hotelový personál dokáže zajistit vše o co požádáte.

K dispozici jsou různé typy pokojů. Všechny nabízí 100% úroveň služeb s velmi širokou škálou vybavení vč. krásných výhledů. Je zde možnost si vybrat apartmán s vlastním sluhou a maximálním luxusem.

K dispozici tu jsou i lázně, které vás dokonale uvolní a budete se cítit jako v ráji. Jsou zde i konferenční prostory, velké auditorium a dokonce i opera.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím