Excellence Playa Mujeres

*****

Mexiko

Líbí se vám? Napište nám!
O všechno je postarané a nic se neponechává náhodě. All inclusive resort Excellence Playa Mujeres plní sny a tvoří nádherné vzpomínky. Na celý život.

Informace o hotelu

Luxusní, pětihvězdičková dovolenková oáza v Cancúnu, all inlclusive resort pouze pro dospělé, kraluje dva kilometry dlouhé, sněhobílé pláži. Ohromujícímu nočnímu životu, perfektnímu greenu i romantickému přístavu nadosah. Nechte povinnosti všedného života za zády a užijte si svojí dovolenou naplno od prvního dne až po ten poslední!

Umístění

Resort se nachází na klidném místě v Cancúnu, chvilku jízdy od mezinárodního letiště, na dva kilometry dlouhé, bílé pláži.

Ubytování

Resort má v nabídce devět různých kategorií apartmánů. Všechny apartmány jsou nadstadardně prostorné, zařízené v šik, moderním a velice svěžím stylu. Vyšší kategorie ubytování mají vlastní vířivky a bazény.

Inspirace

Deset restaurací s nabídkou zdravých i vegetariánských jídel z celého světa vás ohromí prvotřídní kvalitou, jedenáct stylových barů, mimo jiné i s jedinečnou nabídkou vín, povýší obyčejné trávení času na skutečný zážitek, vodní i suchozemské aktivity vás nenechají vteřinu se nudit, Miilé Spa vás rozmazlí a opečuje. Venkovní bazén je veliký a prostorný, s nabídkou příjemného sezení i ležení kolem.

Umístění hotelu

Resort se nachází na klidném místě v Cancúnu, chvilku jízdy od mezinárodního letiště, na dva kilometry dlouhé, bílé pláži.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím