EXPO 2020 nabídne pompézní Dubaj

Dubaj je exkluzivní destinací sama o sobě, když k tomu ovšem ještě přidáte jedinečnou akci, kterou je EXPO, nezapomenutelná dovolená může začít. Ovšem pozor, Světová výstava trvá jen omezenou dobu, proto si tento zážitek rezervujte včas.

EXPO 2020 bude jedinečné

Nechcete trávit dovolenou jen na pláži, poznávát památky, ochutnávát místní kuchyni v podnicích nebo nakupovat v obchodech? Toužíte po něčem výjimečném? Pak si vyberte příležitost, která se nebude opakovat. Jí je Světová výstava EXPO, která vždy nabídne to nejlepší z kultury a jedinečných technologických novinek mnoha zemí celého světa. Na jednom místě po dobu několika měsíců tak máte možnost prožít si to nejlepší ze současnosti a nahlédnete i do budoucnosti, to vše ve vizích rozličných mentalit světa. A protože Dubaj musí mít vždy vše nej, buďte si jisti, že vás naprosto ohromí. Stačí jen naznačit, že speciálně pro tuto příležitost zde postavili nejvyšší hotel světa s názvem Gevora a roste i stavba, o níž se říká, že převýší nejvyšší budovu světa, dubajskou chloubu Burdž Chalífa. Chcete zažít největší exhibici v Asii a jednu z nejopulentnějších Světových výstav EXPO historie? Zapište si do diáře termín v rozmezí 20. října 2020 až 10. dubna 2021. My vás dopravíme přímo do centra budoucnosti.

Poznejte Dubaj jinak

Téma EXPO 2020 je více než jasné, Connecting Minds, Creating the Future, tedy spojování myšlenek a vytváření budoucnosti. V Dubaji se tak střetnou kultury zatím potvrzených 134 zemí světa, počítá se ovšem se skoro 200 státy. Během onoho půl roku by mělo výstavu navštívit minimálně 25 000 000 návštěvníků z celého světa. Chybět nebude ani Česká republika, která se zaměří na technologie s pomocí obnovitelných zdrojů. Představen bude projekt S.A.W.E.R. Systém, který s pomocí solární energie produkuje vodu ze vzdušné vlhkosti. Podívejte se na koncepci českého pavilonu na EXPO 2020 blíže na jejich stránkách, jako ochutnávku si pusťte i video na youtube. EXPO je vždy významnou událostí. Už od roku 1851, kdy se akce poprvé konala v Londýně a už tehdy ji navštívilo 6 000 000 lidí. Od té doby je pořádání Světové výstavy prestižní událostí, o kterou usilují vyspělé země z celého světa. Akce se koná každých pět let, neváhejte a nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít. Naše cestovní kancelář pro vás připravuje speciální balíčky, o kterých vás budeme informovat na konci roku. Dokonale vás provedeme výstavou EXPO 2020 v Dubaji, abyste si ji co nejvíce užili a aby vám nic neuniklo.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím