Fairmont hotel

*****

SAE - Abu Dhabi

Líbí se vám? Napište nám!
Kombinace špičkového designu a pravé arabské pohostinnosti, překročí očekávání každého hosta.

Informace o hotelu

Hotel se nachází u "brány" Abu Dhabi. Poskytuje snadný přístup do centra města a je v těsné blízkosti letiště.  Nabízí nejvyšší úroveň komfortu a elegance i skvělé restaurace jako například Frankieho Italská restaurace & Bar - jedna z TOP restaurací v Abu Dhabi, pro milovníky steaků Marco Pierre White Steakhouse & Grill.

Hosté všech věkových kategorií, kteří cestují služebně nebo na dovolenou zde budou šťastní - překvapí je hotelové zařízení vč. soukromé písečné pláže, krytého dětského bazénu nebo telocvičny. Jsou zde konferenční místnosti a taneční sál. Kombinace špičkového designu a pravé arabské pohostinnosti, překročí očekávání každého hosta.

Pokoje se mohou pochlubit skvělým designem, nabízí vysokorychlostní připojení k internet, koupelny s lázněmi a nádherný výhled na kanál.
Najdete zde i tzv. Fairmont Gold - „ hotel v hotelu" navržen tak, aby vyhovoval té nejnáročnější klientele. Zde je k dispozici domovník, soukromý salónek s nápoji, kontinentální snídaně a vysokorychlostní internet.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím