Falkensteiner Hotel, Itálie, Kronplatz SUPER SKI

*****

Kronplatz

Líbí se vám? Napište nám!
Pět hvězdiček na průčelí hotelu, tisíce hvězd na noční obloze. Dokonalá destinace pro zimní, jarní, letní i podzimní dovolenou v místě, které voní novotou. Falkensteiner Hotel Kronplatz.

Informace o hotelu

Vstoupit a zamilovat se. Toto je hotel, který má všechno, co má mít. Výhodnou polohu, vybroušený styl, komfortní ubytování, výbornou restauraci a bar, plus luxusní wellness o rozloze 1400 m². Je to ideální místo pro spojení aktivní dovolené s perfektním odpočinkem.

Umístění

Hotel naleznete v městečku Riscone v horském středisku Kronplatz v Jižním Tyrolsku. Nachází se 100 metrů od lanovky Plan de Corones, přibližně tři kilometry od centra Brunica a hodinu jízdy od Cortiny d'Ampezzo, dalšího oblíbeného lyžařského areálu v Benátsku. 

Ubytování

Prestižní hotel projektoval světoznámý architekt Matteo Thun. Je pouze pro dospělé hosty a nabízí ubytování v 97 pokojích a apartmánech celkem pěti kategorií. Všechny mají balkón nebo terasu. Hotel má vlastní bylinkovou zahrádku, lounge s krbem a neodolatelný střešní bazén. Kulinářská cesta kolem světa vás čeká v hotelové restauraci s mezinárodní kuchyní.

Inspirace

Přes léto je tu ráj cyklistů a turistů, v zimě lyžařů, skialpinistů a běžkařů. Zajímavostí je zvon Concordia 2000, největší v celých Alpách. Využít můžete skvěle upravené sjezdovky včetně náročných sjezdů s převýšením až 1 300 metrů, několik běžeckých tras, sánkařských a skialpinistických cest. Jedinečnost oblasti Kronplatz doplňují dvě muzejní budovy přímo na vrcholu - MMM Corones a LUMEN. Ve více než 40 horských restauracích přímo na sjezdovce nebo mimo sjezdovku ve středisku Kronplatz si můžete užít kulinářských delikates. V městečku je plavecký bazén se saunou, v sousedním St. Lorenzenu je bruslařská plocha. K aktivitám, ke kterým nepotřebujete sníh, ale můžete se jim zde věnovat dosyta, patří různé druhy adrenalinových sportů jako například rafting a canonying nebo paragliding. Zahrát si můžete golf v golf klubu Pustertal. K dalším sportům patří například jízda na koních, lukostřelba nebo provazolezectví. Další oblíbené cíle v okolí jsou vesničky Bruneck, Enneberg, Kiens, Olang a St. Vigil in Enneberg. Hotelové Acquapura Mountain SPA nabízí hostům 25metrový plavecký bazén, střešní bazén s teplou vodou, celoročním provozem a nádherným výhledem na okolí, posilovnu a sál pro cvičení jógy, vnitřní lezeckou stěnu, finskou saunu a mnoho dalších relaxačních a regeneračních procedur.

Umístění hotelu

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím