Family Hotel Amarin

****

ISTRIE ROVINJ

Líbí se vám? Napište nám!
Čtyřhvězdičkový hotel Amarin je bez nadsázky rodinným dovolenkovým rájem, který jen tak něco nepředčí. Jak dospělí, tak děti zde najdou všechno, co si jen můžou přát. Navíc na břehu krásně čistého moře s bezpečnými plážemi.  

Informace o hotelu

Vítejte v místě, které nabízí výbornou péči, bohatý program pro rodiče i děti, dostatek prostoru pro pohyb i odpočinek a celou škálu zábavních aktivit pro malé i velké hosty.

Umístění

Hotel Amarin se nachází čtyři kilometry severně od centra města Rovinj a 50 metrů od pláže. Cesta z Puly trvá 40 minut, z Rijeky necelé dvé hodiny.

Popis oblasti

Poloostrov Istrie je obrovskou zelenou oázou omývanou čistým a modrým mořem. Tři města v okolí hotelu, Rovinj, Vrsar a Poreč, nabízejí krásnou přírodu, bohaté kulturní dědictví a úžasné dovolenkové zážitky. Pobřeží je zde různorodé a velmi členité s množstvím malebných ostrůvků.

Ubytování

Čisté linie a nenápadná elegance vládnou interiérům hotelu. Atmosféra je pohodová, slavnostně dovolenková, pokoje komfortní a stylové. Vybírat můžete ze 280 pokojů a apartmánů včetně velkých rodinných apartmánů či dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky.

Inspirace

Dostatek prostoru pro pohodlné opalování a plavání, nabízí více než kilometrovou pláž v bezprostřední blízkosti hotelu stejně jako komplex tří venkovních a dvou vnitřních bazénů s velkorysým zázemím a hydromasážními tryskami. Unikátní Wellness & Spa Centre disponuje navíc třemi vířivkami, čtyřmi saunami, širokou nabídkou masáží a zkrášlujících procedur či Kneippovou stezkou a relaxační zónou. Hotel nabízí bezkonkurenční škálu služeb a aktivit pro rodiny s dětmi, k dispozici je například dětský bufet, 24hodinový babysitting, dětský klub, wellness procedury pro děti, dětská tělocvična včetně nabídek cvičení, vnitřní i venkovní bazén, animační program rozdělený podle věku do více skupin, venkovní i vnitřní hřiště, kino a herní místnost. V areálu hotelu si lze zahrát tenis, stolní tenis a beach volejbal, k zapůjčení jsou kajaky, kola, paddleboardy nebo jet-ski. Své služby nabízí škola surfování a plachtění či fitnesscentrum.

Umístění hotelu

Hotel Amarin se nachází čtyři kilometry severně od centra města Rovinj a 50 metrů od pláže. Cesta z Puly trvá 40 minut, z Rijeky necelé dvé hodiny.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím