Fanouškům Formule 1 nesmí ujít březen 2019 poblíž Barcelony

Přesně v pátek 10. března příštího roku začíná Velká cena Španělska. Jezdí se na okruhu Circuit de Barcelona-Catulunya. Výhodou je, že se nachází pouhých 30 kilometrů od hlavního města, tudíž můžete zažít jak závod, tak i prohlídku pulzující Barcelony. Užijte si tři dny vzrušení z rychlé jízdy a atmosféru nasáklou typickým španělským temperamentem!

Tribuna nebo volná zóna

Záleží čistě na vás, zda dáte přednost dražší, ale pohodlnější variantě sledování závodu z tribuny, nebo vám bude vyhovovat levnější místo ve volné zóně. Co se tribun týká, máte možnost využít tribunu typu Excellence, Superfan, Fan a ostatní tribuny, které však jsou pouze pro fanoušky mající jednodenní vstupenky. Rozdíly mezi tribunami jsou samozřejmě v komfortu.

Buďte součástí celosvětové sportovní události!

Závodní okruh Velké ceny Španělska bývá označován vůbec za nejlepší v rámci Grand Prix. Nenechte si ujít jedinečnou možnost zúčastnit se jednoho ze závodů. Grand Prix začíná sezónu tradičně v Austrálii, končí pak v Abú Dabí. Startuje 10. března a zahrnuje, stejně jako v minulých ročnících, 21 závodů. Zúčastněte se i vy. Vstupenky jsou již v prodeji!

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím