Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island

*****

Desroches, Seychely

Líbí se vám? Napište nám!
Soukromý kousek ráje na ostrově Desroches, kde vás nic a nikdo nebude rozptylovat na perfektní dovolené. Za zpěvu ptáků a šumění oceánu si budete připadat jako nejšťastnější trosečník na zeměkouli. 

Informace o hotelu

Resort Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island je ideálním místem pro ty, kteří se chtějí co nejvíc vzdálit od reality všedního dne a zažít tropický luxus na vlastní kůži. Tohle je prostě dovolená, jakou jinde nenajdete.

Umístění

Šest kilometrů dlouhý korálový ostrov Desroches leží na hřebenu podmořského kráteru na ploše 400 hektarů. Let z Mahé trvá 35 minut. Resort Four Seasons disponuje vlastní přistávací dráhou. Hosté mohou využít lokální dopravu formou obsluhovaných golfových vozítek nebo si bezplatně půjčit kola.

Ubytování

Ubytování na ostrově tvoří 71 plážových vil v různých dispozicích. Od nejmenšího, ale pořád dost velkého plážového bungalovu s ložnicí, obývací částí, terasou, zahradou a bazénkem, přes rodinné apartmánové vily až po vily s kuchyní a pěti ložnicemi. Nabídka resortu předem plní nároky každého hosta nebo skupiny. Spolehnout se můžete na absolutní soukromí a pohodlí. K celkovému komfortnímu pocitu přispívají nejen altány v zahradách, rozlehlé terasy s lehátky, slunečníky, houpacími sítěmi a bazény, ale i sympatická kombinace současné a tradiční kreolské architektury. Výrazné africké prvky v klasických zemitých barvách a dekorech jsou hravé a osvěžující.

Inspirace

U nohou vám bude ležet 14 kilometrů písečných pláží, které můžete kousek po kousku prozkoumávat – až najdete to vaše vysněné místečko na planetě Seychely. Tam si pak můžete dopřát romantický piknik. Jiný den si zase nenechte ujít západ slunce z ostrovního majáku ve společnosti skvělého koktejlu, nebo soukromou barbecue párty či posezení při svíčkách na mole nad vodou. Celý ostrov se může stát vaším hřištěm nebo odpočívadlem.  Záleží, co si budete přát. Tam, kde se světlemodré vody laguny potkávají s tmavěmodrou hloubkou Indického oceánu, se nachází strmý podmořský sráz, který ukrývá úžasný labyrint jeskyní. Kolem ostrova se nachází celkem 14 atraktivních míst pro nadšené potápěče a milovníky šnorchlování. Chytnout vlnu? Žádný problém, profesionální trenéři vás naučí, jak na to. Klidné vody u Sunset Beach jsou k tomu jako stvořené. Nebo už jste dávno sami profesionální surfeři? Pak jsou pro vás ideální surfařské lokace hned za korálovým útesem. Až vylezete z vody, vysportovaní a spokojení, máte velikou šanci potkat želvu obrovskou, jak si pochutnává na ovoci nebo si líným krokem jde svou cestou. V rámci sportovního vyžití si můžete zahrát tenis, chodit na jógu, navštívit fitness centrum. V resortu můžete dále využít služeb luxusního spa centra. K dispozici je německy mluvící lékař a jeho plně zařízená ordinace. Restaurace Claudine servíruje tradiční středomořské jídlo na terase s pohodlným sezením, přijít sem můžete na bufetovou snídani nebo večeři. Nezapomenutelný gastronomický zážitek si můžete pořídit i v restauraci Lighthouse v mezipatře ostrovního majáku. Na samém vrchu je pak - jako to znáte z filmů - balkon s 360stupňovým výhledem na okolí. Jídelní lístek je stejně ohromující jako západ slunce: ryba na způsob raw, francouzské sušené hovězí maso nebo seychelské speciality jako například vepřové naložené v rumu Takamaka.

Umístění hotelu

Šest kilometrů dlouhý korálový ostrov Desroches leží na hřebenu podmořského kráteru na ploše 400 hektarů. Let z Mahé trvá 35 minut. Resort Four Seasons disponuje vlastní přistávací dráhou. Hosté mohou využít lokální dopravu formou obsluhovaných golfových vozítek nebo si bezplatně půjčit kola.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím